نرم افزاری که احساسات افراد را در عکس تشخیص می دهد

مایکروسافت،این غول نرم افزاری دنیا،جدیدترین نرم‌افزار خود را که قادر به تشخیص میزان احساسات افراد در تصاویر مختلف است را معرفی کرد.گفتنی است این نرم افزار به صورت رایگان عرضه شده است.این نرم افزار این امکان را فراهم می کند تا احساساتی مثل خشم اهانت، تنفر، ترس، خوشحالی، غم و هیجان را با دقت بسیار بسیار بالایی در صورت افراد تشخیص داد.
گفتنی است این شرکت اوایل امسال بود که با معرفی نرم‌افزار تعیین میزان سن از روی تصاویر تحولی را در فضای مجازی ایجاد کرد.و حالا این شرکت با نرم‌افزار تعیین احساسات می خواهد طرفداران بیشتری را در دنیای اپلیکیشن های کاربردی به دست بیاورد.

pictures feeling detectors (3)

نکته مهم قابل ذکر این است که کاربران برای استفاده از این نرم‌افزار باید از تصاویر با کیفیت حداقل 36 پیکسل و حجم کم‌تر از چهار مگابایت استفاده کنند.همچنین استفاده از این نرم‌افزار نیازی به دانلود و نصب ندارد بلکه کاربران می‌توانند تنها با بارگزاری تصاویر خود در سایت این شرکت پس از چند لحظه احساسات مختلف خود را به صورت درصدی مشاهده کنند.

pictures feeling detectors

رایان گالگون؛ مدیر برنامه‌ریزی بخش فناوری و تحقیقات شرکت مایکروسافت اظهار کرد: این نرم‌افزار بر مبنای ارزیابی اطلاعات تصاویر فعالیت می‌کند و در صورت دریافت اطلاعات بیشتر، نتیجه کامل‌تر و قابل اعتمادتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

منبع : catchnews

3.9/5 - (15 امتیاز)

نظرات در مورد : نرم افزاری که احساسات افراد را در عکس تشخیص می دهد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *