آنتی ویروس پادویش

رونمایی از محصولات کولر مستر در ایران با گارانتی شرکت الماس رایان ایرانیان

نشست خبری کولر مستر در ایران

شرکت الماس رایان ایرانیان  در نشست خبری رونمایی از محصولات کولر مستر در ایران اعلام کرد که محصولات برند معروف کولرمستر (Cooler Master) را به طور رسمی وارد بازار ایران کرده است. از این پس، کاربران می‌توانند این برند برجسته را با گارانتی الماس رایان ایرانیان خریداری نمایند.

در نشست خبری، که در روز یکشنبه 10 دی‌ماه با حضور مدیران ارشد شرکت الماس رایان ایرانیان، نمایندگان دفتر شرکت کولرمستر در ایران و رسانه‌ها و فعالان حوزه فناوری برگزار شد، شرکت الماس رایان ایرانیان به طور رسمی اعلام کرد که محصولات کولرمستر به لیست محصولات خود اضافه شده است.

این محصولات شامل دسته‌بندی‌های متنوعی از جمله کیس‌ها، کیبوردها، موس‌ها، میز و صندلی‌های بازی، هدست‌ها، پاورهای کامپیوتر، مانیتورها، تجهیزات خنک‌کننده و قطعات دیگر این برند بین‌المللی خواهند بود.

نشست خبری کولر مستر در ایران

در ادامه این مراسم، مجید کشاورز به عنوان مدیر دفتر کولرمستر در ایران، پس از معرفی تاریخچه شرکت و رویکرد آن در صنعت کامپیوتر، به بیان اهداف این شرکت در طراحی تجهیزات و عرضه آن به عنوان یکی از نوآوران این حوزه پرداخت. وی اعلام کرد که هدف کولرمستر از برقراری همکاری با الماس رایان ایرانیان، ایجاد یک فضای جدید برای ادامه فعالیت قوی این برند در ایران است. به عنوان متفاوتی با بسیاری از برندهای جهانی، کولرمستر همچنان تمایل دارد به صورت مستقیم در ایران فعالیت کند و تمامی محصولات خود را بدون هیچ محدودیتی در بازار ایران عرضه نماید.

سپس، جوانب فنی محصولات جدید کولرمستر که جهت معرفی و عرضه در بازار ایران مورد بحث قرار گرفت، بیان شد. این محصولات شامل تجهیزات خاصی مانند ایستگاه کاری ORB X، صندلی ویژه برای بازی‌های مسابقه‌ای Dyn X، صندلی گیمینگ با فیدبک لرزشی Motion 1، انواع خنک‌کننده با ابعاد مختلف مانند MasterLiquid ML360 SUB-ZERO، کیس ویژه QUBE 500، فن با گارانتی مادام‌العمر Mobius OC 120 و کامپیوتر AiO پیشرفته Sneaker X Advanced Systems و … است.

نشست خبری کولر مستر در ایران الماس رایان ایرانیان

وحید غرویان، مدیرعامل الماس رایان ایرانیان، با بیان خرسندی از اضافه شدن کولرمستر به لیست محصولات شرکت، اعلام کرد که محصولات این برند هم‌اکنون توسط نمایندگان فروش الماس رایان در سراسر کشور به دسترس کاربران قرار گرفته‌اند. وی افزود که الماس رایان ایرانیان قصد دارد محصولات گیمینگ کولرمستر را با گستره بیشتری نسبت به قبل، به بازار ایران عرضه کند.

نماینده کولرمستر به این نکته اشاره کرد که شرکت قصد دارد به عنوان متولی اصلی برگزاری مسابقات E-Sports در ایران با استفاده از تجهیزات ویژه گیمینگ خود عمل کند.

یکی از محصولات ویژه کولرمستر، کیس Sneaker X است که طراحی آن شبیه یک کفش ورزشی است. در جریان رویداد، جلسه پرسش و پاسخ با حضور رسانه‌ها نیز برگزار شد. در این جلسه، مجید کشاورز به سوالی درباره تولید محصولات کولرمستر در ایران پاسخ داد و اعلام کرد که شرکت قبلاً برخی از محصولات خود را در رده سازمانی (مانند پاور) در ایران تولید کرده است. همچنین، اعلام شد که پاورهای جدید کولرمستر نوع ATX 3.0 Native نیز در بازار ایران عرضه شده و در دسترس خریداران قرار دارند.

محصولات ویژه کولرمستر

مجید کشاورز در خصوص خدمات رسمی کولرمستر در ایران نیز تأکید کرد که به دلیل عرضه مستقیم محصولات در ایران، خدمات پس از فروش نیز از طریق همین کانال ارائه می‌شود و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. این موضوع باعث می‌شود که مشکلاتی مانند نبود برخی قطعات برای تعمیرات، برای کاربران ایرانی وجود نداشته باشد و محصولات کولرمستر بهترین گزینه برای آنها باشد. همچنین، مدت زمان ضمانت محصولات کولرمستر در ایران به همان شکلی که در سراسر جهان است، تضمین شده است.

محصولات ویژه کولرمستر

مجید کشاورز با اشاره به همکاری‌های قبلی کولرمستر با شرکت‌های دیگر در ایران، تأکید کرد که کولرمستر تعهد دارد تا پایان دوره ضمانت محصولات عرضه شده توسط شرکت‌های دیگر، به هیچ وجه در ارائه خدمات به کاربران متوقف نشود و این تضمین با دفتر کولرمستر در ایران صورت خواهد گرفت.

وحید غرویان، مدیرعامل شرکت الماس رایان ایرانیان، نیز در پاسخ به یکی از سوالات درباره زمان عرضه محصولات کولرمستر، اعلام کرد که از تاریخ 11 دی‌ماه، محصولات گسترده‌ای از کولرمستر با گارانتی الماس رایان ایرانیان در دسترس خریداران قرار خواهداشته باشیم. او همچنین افزود که الماس رایان ایرانیان پس از بررسی‌های دقیق، کیفیت و عملکرد محصولات کولرمستر را تأیید کرده و به همین دلیل تصمیم گرفته است به عنوان نماینده انحصاری کولرمستر در ایران عمل کند.

محصولات ویژه کولرمستر

با توجه به اعلامات مذکور، به نظر می‌رسد که کولرمستر قصد دارد به صورت رسمی و با همکاری شرکت الماس رایان ایرانیان، محصولات خود را در بازار ایران عرضه کند و خدمات پس از فروش را نیز از طریق همین نماینده انجام دهد.

گزارش تصویری از این مراسم :

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : رونمایی از محصولات کولر مستر در ایران با گارانتی شرکت الماس رایان ایرانیان

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *