خرید خودرو نو در مقابل دست دو

خرید و فروش خودرو

شاید در زمان خرید خودرو اولین تصمیمی که می بایست گرفته شود این است که می خواهیم خودرو نو را خریداری نماییم یا اینکه خودرو دست دوم. افراد اغلب متناسب با بودجه ای که برای خرید خودرو در نظر گرفته اند در این خصوص تصمیم گیری می نمایند. بدیهی است که اگر خودرو دست دوم خریداری نمایید می توانید با هزینه کمتر، خودرو مدل بالاتری را خریداری نمایید و در مقابل در صورت خریداری خودرو دست اول و نو از صحت عملکردی موتور و مزایایی که مربوط به گارانتی خودرو می باشد استفاده نمایید.

فروش خودرو می تواند به سه دسته بندی لیزینگ،  خودرو نو و  خودرو دسته دوم باشد.

لیزینگ: در خرید خودرو به واسط لیزینگ شما با پرداخت مبلغ تعیین شده ای می توانید مالک خودرو شوید و در مقابل به صورت اقساط تعیین شده مبلغ را ماهانه پرداخت نمایید. به واسط این امر شما مالک خودرو مورد نظر خود می شوید با این توافق که قسط آن را ماهانه پرداخت می نماید. در مقابل تولیدکنندگان خودرو نیز می توانند سود حاصل از فروش خودرو که به واسط قسط بندی ایجاد می شود را دریافت نمایند و به نوعی از سود وام خودرویی که داده اند بهره نمایند. در کنار آن فروش خودرو های تولید شده خود را منجر شوند.

خودرو نو: خرید خودرو دست اول و نو از تولید کننگان خودرو که با پرداخت کامل هزینه خرید خودرو حاصل می گردد می تواند مالک بودن خودرویی که از نظر عملکرد موتوری مطمئن می باشد را به دنبال داشته باشد. گارانتی به مدت سال های تعیین شده برای مثال دو سال می تواند شما را از تعمیرات لازمه در خصوص موتور و دیگر قطعات خودرو مطمئن سازد.

خودرو دسته دوم: با خرید خودرو دسته دوم از شخص ثالث در مقابل تولیدکنندگان خودرو می توانید خودرو مدل بالاتری را ملک شوید که می تواند مطلوب افراد بسیاری گردد. البته در زمان خرید خودرو دسته دوم می بایست داشتن اطلاعات فنی را لحاظ نمایید زیرا در غیر اینصورت امکان دارد خودرو یی که از نظر موتوری سالم نباشد و یا تصادفات سنگین داشته است را خریداری نمایید  که به واسط هزینه تعمیرات، ضررات مالی را بدنبال خواهد داشت.

بیشتر بخوانید  خاص ترین سبک های باز شدن درِ خودرو

میتوانید اطلاعات بیشتری در مورد خرید خودرو و فروش خودرو را در سایت carlex.ir مشاهده نمایید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : خرید خودرو نو در مقابل دست دو

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *