پادویش

اپل پنسل 3 ممکن است هفته بعد رونمایی شود

اپل پنسل 3 ممکن است در رویداد « Spring Loaded» به همراه آیپد پرو جدید رونمایی شود. سنسور تشخیص رنگ دنیای واقعی مهم‌ترین تغییر است.

به گزارش زوم تک به نقل از وبسایت Phone Arena، رویداد «Spring loaded» قرار است روز سه شنبه هفته آینده برگزار شود. تقریبا چند روز مانده به برگزاری رویداد؛ آیپد پرو جدید 2021 اپل در کانون توجه‌ها است. اما شایعه‌های مبنی بر احتمال رونمایی از نسل جدید پنسل اپل اخیرا منتشر شده است.

 

رونمایی از آیپد پرو جدید به همراه اپل پنسل 3 بسیار محتمل است

حساب وایبو Uncle Pan Pan که به‌خاطر اشتراک گذاری تصاویر اولیه کالکشن بهاری کیس‌های سری آیفون‌های 12 شناخته می‌شود، در ابتدای این ماه لعلام کرد که اپل در حال آماده سازی نسل جدید اپل پنسل است.

نسخه اولیه اپل پنسل در ماه مارس 2015 رونمایی شد، اما موجود شدن نسخه فعلی در بازار از سال 2018 صورت گرفت. هیچ شکی نیست که زمان عرضه نسل سوم اپل پنسل فرارسیده؛ احتمال رونمایی از نسل اپل پنسل 3 در کنار آیپد پرو جدید در رویداد آتی Spring Loaded کاملا منطقی به نظر می‌رسد.

اولین تصاویر از اپل پنسل جدید در ماه گذشته منتشر شد. این تصاویر نماینگر رنگ روشن سفید بود؛ نسخه فعلی اپل پنسل مات است. یک بازطراحی دیگر نیز در این تصاویر به چشم می‌خورد. با در نظر گرفتن این تصاویر، به نظر نمی‌رسد که اپل تصمیم داشته باشد تغییرات مهمی را ظاهر اپل پنسل 3 اعمال کند.

مهم‌ترین به‌روزرسانی‌های احتمالی شامل بهبود دقت و عملکرد، ارتقا ماندگاری باتری و تعبیه یک سنسور اختصاصی است که کاربران می‌تواند رنگ‌های دنیای واقعی را مشابه سازی کنند.

هم چنین، این حساب کاربری تصاویری را به اشتراک گذاشته که به ادعا وی نسل جدید ایرپادزهای ویرالس اپل را نشان می‌دهد. اما منابع دیگر از وجود شواهدی مبنی بر احتمال عرضه نسل جدید آیپدهای ویرالس اپل در چهارماهه سوم سال 2021 خبر می‌دهند.
منبع: Phone Arena
در همین باره در زوم تک:
به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : اپل پنسل 3 ممکن است هفته بعد رونمایی شود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *