جدیدترین نسخه پرندگان خشمگین Angry Birds Epic + دانلود کنید لذت ببرید

Angry Birds Epic : پرندگان خشمگین حماسه ای + دانلود

Angry Birds Epic : پرندگان خشمگین حماسه ای + دانلود : دنیایی تازه پیش روی شماست، از مود تکراری و قدیمی پرندگان خشمگین دور شوید و به دنیای تازه ای قدم بگذارید. روویو استودیوی بازی سازی که مدام در حال سورپرایز کردن ماست تحفه حماسی و متفاوتی برای شما دارد. Angry Birds Epic نسخه تازه و جدیدی که روویو منتشر کرده و برای تمامی پلتفرم های موبایل هم حاضر و آماده است. در این نسخه دیگر شما نباید مانند قبل با انگشت خود پرندگان را به سمت خوک ها پرتاپ کنید بلکه چیز های دیگری انتظار شما را می کشد.

قهرمان های خود را یکی پس از دیگری دریابید و با قدرت های منحصر بفرد هریک خوک های بدذات را نابود کنید. در هر مرحله بالاتر خوک های با تجهیزات دفاعی محکمتر و پیشرفته تری به پیشواز شما می آیند. پس اسلحه ها و قهرمان هایتان را ارتقا دهید تا بتوانید بر دشمنان غلبه کنید. هیرو ها یا همان قهرمان های درون بازی هرکدام قدرت و قابلیت منحصر بفرد و مخصوصی دارند. پس در هنگام بازی باید با استراتژی مخصوص قهرمان هایتان به جنگ خوک ها بروید. مواظب تحرکات و غافلگیری های خوک های بدذات هم باشید.

Angry Birds Epic : پرندگان خشمگین حماسه ای + دانلود

محیط بازی نیز دیگر مانند محیط های تکراری و خسته کننده قبلی نیست. شما در جنگل، غار، کوه و دیگر محیط های طبیعی به جنگ دشمنانتان می روید و آنها را تار و مار می کنید. جزییات و به طبع آن گرافیک بازی جذاب و زیباتر شده است. 

Angry Birds Epic : پرندگان خشمگین حماسه ای + دانلود

خوشحالیم که این خبر را به شما می دهیم که این بازی برای سه پلتفرم محبوب موبایل یعنی اندروید، ios و ویندوز فون منتشر شده است و همه کاربران این سه پلتفرم می توانند از بازی با آن لذت ببرند. توجه داشته باشید که این بازی تقریبا پرحجم ترین بازی سری پرندگان خشمگین است چیزی حدود 95 مگابایت که البته آن هم بخاطر گرافیک بالا و جزییات زیاد است. لذت ببرید.

دانلود برای اندروید

دانلود برای ios

دانلود برای ویندوز فون

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  سازنده پرندگان خشمگین 200 نفر از کارکنانش را اخراج کرد

نظرات در مورد : جدیدترین نسخه پرندگان خشمگین Angry Birds Epic + دانلود کنید لذت ببرید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *