آنتی ویروس پادویش

تکنولوژی های برتر کنفرانس جهانی موبایل : پردازشگر های جدید

MWC-2013-accommodations

تکنولوژی های برتر کنفرانس جهانی موبایل ؛ پردازشگر های جدید : در کنفرانس جهانی موبایل امسال در بارسلونا پردازنده ها و حافظه های ذخیره سازی جدید و برتری معرفی شدند ، برای مشاهده تکنولوژی های برتر کنفرانس جهانی موبایل با ما باشید.

MWC-2013-accommodations
MWC-2013-accommodations

رونمایی پردازنده جدید Qualcomm Snapdragon 801 system chip این پردازنده جدید مقداری نسبت به پردازنده Qualcomm Snapdragon 800 بهبود یافته است ، سرعت پردازش این پردازنده نسبت به مدل قبلی بالا رفته است. برای آشنایی بیشتر با مشخصات این پردازشگر به تصویر زیر توجه کنید:

Qualcomm Snapdragon 801 system chip
Qualcomm Snapdragon 801 system chip

رونمایی از پردازنده های 64 بیتی :معرفی پردازنده های 64 بیتی هم یکی دیگر از پدیده های کنفرانس جهانی موبایل بارسلونا بود ، مدل این پردازنده های Snapdragon 610, 615  است ، که در گوشی های هوشمند آینده مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، با حضور این پردازنده های 64 بیتی مسیر تولید گوشی هایی با این پردازنده ها پر رهرو خواهد بود . استفاده از این تراشه ها در گوشی های آینده باعث بهینه سازی در مصرف انرژی باتری خواهد شد ، یعنی استفاده از این پردازنده ها باعث کاهش مصرف انرژی باتری گوشی های هوشمند خواهد شد. در تصویر زیر مقایسه این پردازنده ها رو با مدل های گذشته مشاهده می کنید.

Qualcomm's new 64-bit chips: Snapdragon 610, 615
Qualcomm’s new 64-bit chips: Snapdragon 610, 615

ارتقای پردازنده های استفاده شده در گوشی های هوشمند سامسونگ ، کمپانی سامسونگ هم برای افزایش سرعت پردازش گر گوشی های هوشمندش از جدید ترین تکنولوژی های خودش در این کنفرانس رونمایی کرد ، تازه ترین پردازنده این کمپانی Samsung Exynos 5 Hexa, Exynos 5422 نام دارد .

Samsung Exynos 5 Hexa, Exynos 5422
Samsung Exynos 5 Hexa, Exynos 5422

این مدل پردازنده ها دارای عملکرد و پردازش بسیار بالایی نسبت به مدل های قبلی است . سرعت پردازش پزدازنده های قبلی سامسونگ حدود 1.5 گیگاهرتر بود که در مدل جدید به 2.1 گیگاهرتز ارتقا یافته است.

Audience MQ100
Audience MQ100

کمپانی Audience هم که طراح پردازنده های کمپانی موتورولا است ، از پردازنده های جدید خود رو نمایی کرد ، این کمپانی هم از پردازنده خود بنام Audience MQ100 رونمایی کرد ، از ویژگی های این پردازنده کاهش چند برابری مصرف انرژی است که باعث افزایش عمر باتری خواهد شد.

منبع : phonearena.com

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : تکنولوژی های برتر کنفرانس جهانی موبایل : پردازشگر های جدید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *