آنتی ویروس پادویش

مزیت های خرید جم بازی براول استارز

مزیت های خرید جم بازی براول استارز

برای پاسخ به سوال مزیت های خرید جم بازی براول استارز چیست؟ باید چندین نکته مختلف را بررسی کنید. جم به عنوان پول درون برنامه ای در بازی براول استارز شناخته می شود و شما به واسطه آن می توانید آیتم های مختلفی را کسب کنید. همچنین با خرج کردن مقدار جم در بازی، می توانید به باکس ها و آیتم های با ارزش زیادی برسید که هرکدام سبب ارتقا کاراکترهای شما یا باز شدن یک کاراکتر جدید می شود. به همین منظور داشتن جم باعث می شود تا در هر مرحله استراتژی درستی را در بازی با قهرمان خود پیاده سازی کنید.

مزیت های خرید جم براول استارز چیست؟

با خرید جم براول استارز از سایت ونوم استور شما می توانید از بخش فروشگاه استفاده کنید. در این بخش آیتم های بسیار زیادی مانند انواع باکس، هیروها، اسکین ها و بسیاری از موارد دیگر وجود دارد که شما می توانید هر کدام را که البته ارزش متفاوتی نیز دارند خریداری کنید. اگر نیازمند ارتقا یک قهرمان هستید یا دوست دارید تا تمام آرشیو قهرمانان براول استارز را در بازی خود داشته باشید، کافی است به سراغ جم ها بروید. به طور کلی جم کاربردهای فراوانی دارد و حتی می تواند سبب شود تا شما بتوانید براول پس را خریداری کنید و از آیتم های با ارزش برخوردار شوید.

خرید اسکین و آیتم های شخصی سازی

به واسطه جم می توانید اسکین های مختلف در بازی براول استارز تهیه کنید. در این بازی قهرمانان زیادی وجود دارند که هرکدام در فروشگاه دارای اسکین های اختصاصی هستند. این روش برای افرادی که به صورت حرفه ای در حال تجربه این بازی هستند بسیار مفید است. همچنین برخی اسکین ها از نظر قیمتی ارزش بالایی دارند و می توانند با داشتن افکت های مختلف، زیبایی کاراکتر شما را در مسابقات تا چندین برابر افزایش دهند. به همین دلیل حتما سعی کنید چند اسکین برای کاراکترهای خود تهیه کنید.

خرید بتل پس یا براول پس

با پرداخت مقداری جم می توانید وارد بتل پس بازی براول استارز شوید. در این بتل پس که بخش پرمیوم آن به صورت پولی عرضه می شود، آیتم ها، طلا و مقدار زیادی اسکین و تجهیزات در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید به کمک آن کارهای جالبی انجام دهید. هرچه میزان لول کاراکتر خود را افزایش دهید، به همان نسبت نیز آیتم های بیشتری در اختیار خواهید داشت. به همین دلیل خرید جم می تواند، ارزش اکانت شما را چند برابر کند و با آن وارد تورنومنت های مختلف شود. در بتل پس بازی، بسته به فصل و همچنین رویدادهای مختلف، اسکین های خاص و کمیابی نیز پیدا می شوند به همین دلیل ارزش خرید بتل پس این بازی بسیار زیاد است.

مزیت های خرید جم بازی براول استارز

خرید توکن افزایش دهنده امتیاز

اگر می خواهید اکانت خود را سریع تر لول آپ کنید تا آیتم ها و بخش های جدید بازی برای شما باز شود. نیازمند خرید توکن هستید. این توکن به شما دو برابر پاداش و امتیاز می دهد و برای مدت معینی می تواند سطح اکانت شما را تا چندین لول افزایش دهید. این بخش همچنین بر روی گلدی که در بازی کسب می کند تاثیرگذار است و سبب می شود آیتم های بیشتری را کسب کنید و کاراکترهای خود را سریع تر ارتقا دهید. به طور کلی این توکن به درد افرادی می خورد که مجددا دوست دارند تا یک اکانت جدید و قوی داشته باشند و سریع پیشرفت کنند. همچنین با لول آپ کردن اکانت خود به واسطه این توکن راحت تر به بخش رنک وارد خواهید شد و می توانید با بازیکنان حرفه ای، مسابقه دهید.

تغییر نام کاراکتر

شما می توانید برای اکانت خود یک اسم اختصاصی ایجاد کنید. اما برای اینکه بتوانید بعد از مدتی آن را تغییر دهید نیازمند جم هستید. این موضوع برای بازیکنان قدیمی که دوست دارند نام اکانت خود را تغییر دهند بسیار مفید است. با خرید جم شما می توانید با پرداخت مقدار معینی جم، اکانت خود را به صورت نامحدود تغییر نام دهید و نام آن را در حالت های مختلف عوض کنید. با این ویژگی همچنین می توانید ارزش اکانت خود را چندبرابر کنید، زیرا برای تغییر نام نیازمند جم خواهید بود.

خرید pin Pack

اگر به دنبال ارتقا کاراکترهای خود در بازی براول استارز هستید، می توانید Pin Pack خریداری کنید. این پک ها آیتم های مختلفی دارند و می توانید حتی اسکین های خاص و لجندری نیز از آنها دراپ کنید. کافی است به کمک خرید جم، این پک ها را از طریق بخش شاپ خریداری کنید و سپس آنها را باز کنید. همچنین هر کدام از پک ها به صورت مشخص مقدار زیادی طلا نیز به شما می دهد که برای ارتقا سریع تر کاراکتر و لول های هر کدام از قهرمانان می تواند بسیار مفید باشد. همچنین کارت هایی برای ارتقا و خرید کاراکترهای دیگر نیز در این پک ها وجود دارد، اما شانس کسب آنها بسیار کم است.

مزیت های خرید جم بازی براول استارز

تبدیل جم به سکه

درون بازی براول استارز در کنار جم، یک پول دیگر به نام سکه یا طلا نیز وجود دارد. شما می توانید با مقداری از جم های خود، سکه تهیه کنید. با داشتن سکه می توانید آیتم های شاپ را خریداری کنید یا به واسطه آن کاراکترهای خود را ارتقا دهید. به طور کلی برای لول آپ کردن کاراکتر شما به مقدار زیادی گلد نیاز دارید که این مقدار را می توانید به واسطه بازی کردن یا با خرید جم جمع آوری کنید و سریع تر کاراکترهای خود را لول آپ کنید. توجه داشته باشید که جم و سکه کاربردهای زیادی در بازی دارند و باید به درستی از آنها استفاده کنید.

جعبه براول استارز

با خرید این جعبه ها که در انواع مختلفی وجود دارند، شما می توانید شانس خود را برای پیدا کردن آیتم های خاص امتحان کنید. برای باز کردن این باکس ها نیازمند مقداری جم هستید. هرکدام از این آیتم ها مقدار معینی طلا، مقداری کارت و همچنین آیتم در اختیار شما قرار می دهند. همچنین می توانید به واسطه آنها، کاراکترهای جدید و قهرمانان دیگر این بازی را به خدمت بگیرید. به طور کلی برای باز کردن نامحدود این باکس ها، باید مقدار زیادی جم خریداری کنید.

سخن پایانی

جم ابزار بسیار مهمی در این بازی همانند بازی کلش رویال شناخته می شود و سبب می شود تا شما سریع تر در بازی براول استارز پیشرفت کنید. اما باید توجه داشته باشد که جمع آوری جم نیز در این بازی ممکن است. اما برای پیشرفت سریع تر یا استفاده از بخش فروشگاه حتما نیاز خواهید داشت تا مقداری جم به عنوان سرمایه اولیه انتخاب کنید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : مزیت های خرید جم بازی براول استارز

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *