مانیتورهای گیمینگ جدید UltraGear™ ال جی IFA 2018

مانیتور های گیمینگ ال جی

ال جی یکی از پیشروان صنعت مانیتور در جهان است. ال جی در نمایشگاه ایفا 2018 جدیدترین تکنولوژی های خود در حوزه مانیتور های گیمینگ را ارائه می کند. در ادامه این گزارش به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت .مانیتور قدرتمند الجی با کیفیت تصویر فوقالعاده و پردازش سریع، تجربه بازی کردن را متحول خواهد کرد

الجی با معرفی کردن مانیتور جدید UltraGear™ در نمایشگاه IFA 2018 برلین، تعهد خود به فناوریهای گیمینگ را به نمایش گذاشت. این مانیتور به لطف عملکرد قدرتمند، کیفیت تصویر بینظیر و نرخ بازسازی تصویر بسیار سریع، تجربه غرق شدن در بازی را به سطح جدیدی ارتقا داده است. این ویژگیها در کنار نمایشگر UltraWide™ با نسبت تصویر 21:9 و طراحی مدرن، تجربه بازی کردن را بسیار بهبود بخشیده است.
الجی مدت زمان زیادی است که برای کیفیت بالای مانیتورهایش شناخته میشود. از جمله با ویژگیهایی مثل بهترین کیفیت تصویر در مدل UltraFine™ و قابلیتهای افزایش دهنده کارایی در مدل UltraWide™ با نسبت تصویر 21:9 . مدل UltraGear™ جدیدترین مانیتور مخصوص بازی الجی است که عملکرد فوقالعادهای در زمینه سرگرمی و بازی دارد. این مانیتور با کیفیت تصویر عالی و سرعت پردازشی خارقالعاده برای همه سبکهای بازی ایدهال است. مانیتور جدید الجی به بازیکنان این امکان را میدهد تا با به کارگیری مهارتهای خود بهترین عملکرد را داشته و به جای دوباره بازی کردن، برنده بازی شوند.
مانیتور پرچمدار UltraGear مدل 34GK950G از قدرتمندترین فناوریها در این سری بهره برده و به لطف فناوری نمایشگر نانو از کیفیت تصویری بینظیر که تا 98 درصد طیف رنگی DCI-P3 را پوشش میدهد بهره میبرد. همچنین این نمایشگر با دقت زیاد بیش از 135 درصد رنگها را در طیف رنگی sRGB بازسازی میکند. با فناوری پردازش گرافیکی NVIDIA G-SyncTM این مانیتور حرکات بسیار نرمی را بدون افت فریم به نمایش میگذارد. به علاوه نرخ بازسازی تصویر 120 هرتزی (اورکلاک شده) باعث میشود تصایر واضحتر به نمایش درآمده و کاربر بازی روانتر و با کیفیت تصویر بی نظیر تجربه کند.
مانیتور جدید الجی با صفحه 34 اینچی و نمایشگر شفاف UltraWide QHD (3440 x 1440) برنده جایزه طراحی Red Dot و iF Design Award سال 2018 شده است. این مدل با نسبت تصویر عریض 21.9 فضایی سینمایی به بازی داده و گیمرها را وارد فضایی جدیدی در بازیهای مورد علاقهشان میکنند. با نسبت تصویر عریض مدل UltraGear 34GK950G میتوان راحتتر جزئیات تصویری که معمولا دیده نمیشوند را در گوشههای نمایشگر دید. همچنین حاشیه تصویر بسیار کم باعث میشود تا راحتتر چند مانیتور را کنار هم قرار داد و تصویر یکدستتری را مشاهده کرد. به علاوه گیمرها میتوانند با قابلیت Sphere Lighting و تنظیم کردن شش رنگ مختلف، حالت منحصر به فرد خود را برای تکمیل هر بازی و یا فیلم ایجاد کنند .
آقای Chang Ik-hwan رئیس بخش تجاری IT الجی میگوید: مانیتورهای الجی سال های زیادی است که تعیین کننده استانداردهای این صنعت بوده و مدل UltraGear نیز از این قاعده مستثنا نیست. معرفی این مانیتور در بزرگترین نمایشگاه لوازم الکترونیکی اروپا نشان دهنده اعتماد به نفس و افتخار ما به این برند جدید است.

به این پست امتیاز بدید