خبرهای کوتاه از دنیای علم و فناوری

transfer-windows-office-to-ipad

خبر نخست : کشور های جهان سوم و در حال توسعه از بیشترین استفاده کنندگان از شبکه های اجتماعی را تشکیل می دهند. گفتنی است ، اغلب کاربران شبکه های اجتماعی همچون فیسبوک از کشور های در حال توسعه هستند.

social-network-links
social-network-links

به گفته محققانی که این تحقیق را در چندین کشور در حال توسعه انجام گرفته است با اینکه بسیاری از مردم این کشور ها به اینترنت دسترسی ندارند اما اغلب کسانی که به اینترنت دسترسی دارند در این کشور ها علاقه زیادی برای استفاده از شبکه های اجتماعی دارند.

طبق این مطالعات 45 درصد کاربران گوشی های هوشمند که به این شبکه ها متصل هستند را کاربران کشور لبنان به عنوان بیشترین کاربران گوشی های هوشمند تشکیل می دهد.

با اینکه 85 درصد مردم ایالات متحده امریکا به اینترنت دسترسی دارند اما کشور هایی مثل روسیه ، ترکیه کاربران شبکه های اجتماعیشان بیشتر از ایالات متحده می باشد. نتیجه نهایی این تحقیق به این موضوع اشاره می کند که اغلب کاربران شبکه های اجتماعی را کاربران کشور های در حال توسعه تشکیل می دهند.و این یک فاجعه است!

خبر دوم : پیشگیری از سکته قلبی توسط بزرگترین سردم داران تکنولوژی در جهان! طبق گزارشی که توسط وبسایت Cnet منتشر شد ، بزرگرین شرکت های تکنولوژی جهان درصددند برای پیشگیری از سکته قلبی آخرین دستاورد های تکنولوژی خود را به اشتراک گذارند.

خبرهای کوتاه از دنیای علم و فناوری
خبرهای کوتاه از دنیای علم و فناوری

گفتنی است یکی از این شرکت های بزرگ تکنولوژی مسئولان کمپانی اپل و تسلا هستند ،کفتنی است براساس شایعاتی قبلا در دنیای تکنولوژی مطرح شده است این بود که اپل به دنبال خریداری شرکت خودروسازی تسلا است ، با ایجاد این همکاری مطمئنا این شایعات به احتمال قوی به واقعیت بپیوندد. نظر شما چیه؟

خبر سوم : کمپانی مایکروسافت آفیس را برای آیپد ها بهینه می نماید. گفتنی است این آفیس مخصوص آیپد ها در شش ماهه نخست 2014 به بازار ارائه خواهد شد.

transfer-windows-office-to-ipad
transfer-windows-office-to-ipad

آفیس سال گذشته برای آیفون بهینه سازی شد و اینبار نوبت آیپد ها است. مطمئنا این نسخه آفیس برای آیپد اپلیکیشن کاربر پسند و مناسبی خواهد بود و با استقبال کاربران روبرو خواهد شد.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  راه هایی برای بازیابی اکانت فیسبوک هک شده

نظرات در مورد : خبرهای کوتاه از دنیای علم و فناوری

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *