پادویش

دیلیت اکانت موبوگرام

دیلیت اکانت موبوگرام
 • دیلیت اکانت موبوگرام : اگر می خواهید اکانت موبوگرام را برای همیشه حذف کنید می توانید از روش زیر استفاده نمایید البته دقت داشته باشید که دیلیت اکانت موبوگرام با مراحل دیلیت اکانت تلگرام و تلگرام پلاس هیچ تفاوتی ندارد. یعنی زمانی که شما می خواهید اکانت موبوگرامتان را دیلیت اکانت نمایید در حقیقت از خود وب سایت تلگرام اقدام به دیلیت اکانت می کنید.

  نکته)اگر به قصد خروج از ریپورت در حال حذف اکانت موبوگرامتان هستید به شما توصیه می شود که این کار را انجام ندهید زیرا تاثیری نداشته و از روش های خروج از ریپورت استفاده نمایید.

  نکته) اگر اکانت موبوگرامتان را حذف کنید چت ها و … حذف می شوند و قابل بازگشت نخواهند بود.

  چگونه اکانت موبوگرام را دیلیت کنیم؟

  1)همانطور که در پاراگراف های فوق بیان کرده ایم،دیلیت اکانت موبوگرام مانند تلگرام است و شما باید در مرحله اول به لینک https://my.telegram.org/auth?to=deactivate  مراجعه نمایید.

  2)در این قسمت باید شماره ی را که می خواهید برای آن دیلیت اکانت موبوگرام را انجام بدهید وارد کنید.دقت کنید که برای ایران باید پیش شماره 98+ را تایپ کنید و حتما اعداد باید به انگلیسی باشند تا اخطاری برای شما ثبت نگردد.

  دیلیت اکانت موبوگرام3)بعد از اینکار یک پیام حاوی کد برای شما ارسال می شود که لازم است آن را یادداشت کنید و در سایت وارد نمایید.

  دیلیت اکانت موبوگرام

  4)پس از وارد کردن کد ، گزینه Sign in را کلیک نمایید. (زمانی که کد را تایپ می کنید حتما به بزرگی و کوچکی حروف دقت فراوانی داشته باشید در غیراینصورت شما با خطا  روبرو خواهید شد).

  دیلیت اکانت موبوگرام

  5)حالا گزینه Done را کلیک کنید.

  6)در این مرحله دو گزینه به رنگ سبز و قرمز برای شما نشان داده می شود و از شما می پرسد که آیا برای دیلیت اکانت موبوگرام اطمینان دارید یا خیر. اگر شما مطمئن به حذف آن هستید باید گزینه قرمز رنگ yes delete my account را کلیک کنید تا اکانت شما حذف گردد.

  7)در مرحله آخر اگر شما پیام زیر را مشاهده کرده اید یعنی توانسته اید به درستی اکانت خود را حذف نمایید.

  دیلیت اکانت موبوگرام

  با زوم تک همراه شوید…


  💥✈️ ارزانترین نرخ تور استانبول رو از لحظه آخر بخواهید ✈️ 💥
  🔷 نگران زمان نباش، تا لحظه آخر وقت داری، در لحظه سفر کن 🔷

  چقدر از این مطلب خوشتان آمد ؟

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۴۳ رای

  نظرات در مورد : دیلیت اکانت موبوگرام

  10 دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. موبوگرام میخوام نصب کنم ..نوشته کدفعال سازی را به گوشی دیگرتان ارسال کردیم

  2. سلام. اکانت موبوگرام من هک شده خواستم حذفش کنم پیامی که کد میاد برای اکانت قدیمی میاد اونم که هک شده دسترسی بهش ندارم خواستم راهنمایی کنی. مرسی

  3. کد ارسال نمیشع من دیلیت زدم اما میگ کد ب اکانت قبلی فرستاده شده خب الا بابد چیکار‌کنم

  4. الان من هم تلگرام دارم هم موبوگرام .. بعد الان اگر اکانت موبوگرام رو پاک کنم اطلاعات داخل تلگرام هم پاک میشه یا خیر ؟