چگونه از طریق اپلیکیشن آپ بلیط قطار بخریم.

راهنمای خرید بلیط قطار از آپ

به گزارش زوم تک به نقل از روابط عمومی آسان پرداخت ، از این پس خدمات فروش بلیط قطار از طریق اپلیکیشن آسان پرداخت امکان پذیر خواهد بود.

سرویس امکان خرید بلیت قطارهای رجاء برای اولین بار در اپلیکیشن آپ ارائه شد.
این سرویس جهت سهولت تهیه بلیت‌های مسافرتی قطار طراحی شده و کاربران می‌توانند به سرعت و فارغ از هر گونه محدودیت زمانی و مکانی در کمتر از یک دقیقه بلیت سفر خود را تهیه و روی اپلیکیشن آپ دریافت کنند.
در این سرویس امکاناتی چون فهرست و ویژگی انواع قطارهای مسافرتی رجاء، تاریخ و زمان حرکت قطارها، استعلام خودکار مشخصات مسافران داخلی و خارجی، امکان رزرو دربست یک کوپه و … فراهم شده و کاربران می‌توانند با طی مراحل ساده‌ای بلیت سفر خود را از طریق اپلیکیشن آپ تهیه کنند.
آنچه در ادامه می‌خوانید راهنمای جامع و کامل تهیه، خرید و دریافت آنلاین بلیت مسافرتی رجاء از طریق اپلیکیشن آپ است.
راهنمای خرید بلیط قطارهای رجاء در اپلیکیشن آپ
۱- پس از ورود به اپلیکیشن آپ در صفحه دوم اپلیکیشن گزینه خرید بلیت قطار را انتخاب کنید.

۲- در اولین گام نوع سفر خود را (رفت یا رفت برگشت) در تب بالای صفحه مشخص کنید.

۳- در ادامه روند خرید، مبدا و مقصد خود را انتخاب کنید. توجه کنید که این صفحه امکان جستجوی سریع شهرهای مورد نظر را دارد.

۴-سپس تاریخ رفت و در سفرهای دو طرفه تاریخ رفت و برگشت را انتخاب و تائید کنید.

۵-نوع بلیت درخواستی را انتخاب و تعداد مسافر را وارد کنید. در صورت نیاز به کوپه دربست می‌توانید تیک این گزینه را فعال کنید و در انتها گزینه جستجو را انتخاب کنید.

۶-در این قسمت ساعت حرکت و نوع قطار مورد نظر خود را (رفت یا رفت و برگشت) با مقایسه قیمت و مشخصات قطارها را از لیست اعلامی انتخاب کنید. در منو بالای صفحه می‌توانید از طریق فلش های سمت چپ و راست روز سفر را تغییر دهید. در این صورت فهرست قطارها به‌صورت خودکار بروز می‌شود.
در ابن صفحه تمامی بلیت‌ها نمایش داده شده‌اند ولی فقط بلیت‌هایی که قابلیت خرید بلیت از آنها وجود دارد، روشن و قابل انتخاب هستند. در قسمت پایین صفحه می‌توانید انتخاب کنید که فقط بلیت‌های قابل خرید نمایش داده شوند.

۷-در این قسمت اطلاعات بلیت شامل شماره سالن (رفت و برگشت) و مبلغ بلیط (رفت و برگشت) درج می شود در ادامه اطلاعات مسافران را که شامل کد ملی / تاریخ تولد / رده سنی می‌شود را تکمیل و سپس ذخیره اطلاعات و رفتن به مرحله بعدی را انتخاب کنید.
امکان خرید بلیت برای اتباع خارجی از طریق شماره پاسپورت هم وجود دارد.

۸-در این جا خلاصه اطلاعات سفر نمایش داده می‌شود این اطلاعات را با دقت مطالعه کنید و در صورت تایید گزینه تایید و پرداخت را انتخاب کنید.

۹-با تایید اطلاعات سفر وارد گزینه پرداخت بلیت قطار درخواستی می‌شوید. با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود مبلغ سفر را پرداخت کنید.

۱۰- پس از پرداخت مبلغ بلیت قطار، گزارش تراکنش موفق به‌روی صفحه گوشی شما نمایش داده می‌شود. همزمان با نمایش گزارش تراکنش پیامکی در خصوص خرید قطعی و سریال خرید و همچنین مشخصات سفر شامل تاریخ و ساعت حرکت، سالن، ردیف و صندلی ارسال می‌شود.

۱۱-در پایان با انتخاب گزینه مشاهده بلیت می‌توانید بلیت خریداری شده را مشاهده و چاپ کنید.

۱۲-توجه داشته باشید در صفحه اصلی خرید بلیت قطار امکان مشاهده تمامی بلیط‌های خریداری شده وجود دارد.
آسان پرداخت به عنوان پیشرو در بازار پرداخت موبایلی و تحول ساز در این عرصه بارها امکانات متعدد و کاربردی را روی اپلیکیشن آپ به کاربران خود ارائه کرده است از این رو امکان خرید بلیت قطار رجاء نیز که برای اولین بار از طریق اپلیکیشن‌های موبایلی توسط آپ عرضه می شود از جمله منحصر به فردترین امکاناتی است که در اختیار کاربران آپ قرار گرفته است.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : چگونه از طریق اپلیکیشن آپ بلیط قطار بخریم.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *