آنتی ویروس پادویش

WhatsApp در حال تست قابلیت ناپدید شدن 24 ساعته پیام است

WhatsApp کارهای زیادی را برای بهبود کیفیت ویژگی هایی که به کاربران ارائه می دهد انجام می دهد. روز گذشته ، این شرکت اعلام کرد که برنامه دسک تاپ WhatsApp اکنون از تماس های تصویری و صوتی پشتیبانی می کند. براساس WaBetaInfo WhatsApp در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که به پیام ها امکان می دهد تا پس از 24 ساعت خود را تخریب کنند. این در حالی است که WhatsApp تصاویر ناپدید شده را بر روی سیستم عامل آزمایش کرده است. به یاد بیاورید که این ویژگی چند سال پیش باعث محبوبیت اسنپ چت شده بود.

اگر این ویژگی فعال باشد ، همه پیام هایی که ارسال می کنید بعد از 24 ساعت به طور خودکار از بین می روند. طبق گزارشات ، واتس اپ در حال آزمایش این ویژگی است. با این حال ، هیچ تضمینی برای رواج این ویژگی وجود ندارد. با این حال ، اگر این کار انجام شود ، این ویژگی مشابه ویژگی حذف خودکار 7 روزه موجود است.

تیم پیام رسان محبوب WhatsApp در حال کار بر روی ویژگی جدیدی هستند که برای بهبود امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربر طراحی شده است. در میان رسوایی مداوم پیرامون قوانین جدید حریم خصوصی WhatsApp ، ویژگی جدید مورد تمسخر عمومی قرار گرفته است. وب سایت WABetaInfo توجه خود را به توسعه عملکرد جدید جلب کرد. ما در حال ناپدید شدن عکس ها و تصاویر قابل ارسال در نسخه های پیام رسان برای Android و iOS هستیم.

چنین عکس هایی را نمی توان از گپ صادر یا کپی کرد. با این حال، هیچ عملکردی برای تشخیص تلاش برای گرفتن عکس از صفحه وجود ندارد. این ویژگی هنوز در دسترس کاربران نیست و تاریخ دقیق انتشار آن مشخص نشده است. تلاش جدید برای افزایش حریم خصوصی در میان قوانین جدیدی که کاربران باید در تاریخ 15 مارس تصویب کنند ، مورد تمسخرهای بسیاری قرار گرفت. اعضای انجمن توسعه دهندگان XDA Developers این ویژگی را “به اندازه پیام های ناپدید شده بی فایده” خواندند.

ناپدید شدن پیام های WhatsApp در نوامبر سال 2020 در دسترس همه قرار گرفت. پیام رسان به هیچ وجه در گرفتن عکس از صفحه دخالت نمی کند و حتی به فرستنده در مورد چنین تلاش هایی هشدار نمی دهد. طبق گفته توسعه دهندگان XDA ، این ویژگی کاملاً بی فایده است.

بیشتر بخوانید  اکنون میتوانید استاتوس های واتساپ خود را در استوری فیسبوک به اشتراک بگذارید

WhatsApp از روز پنجشنبه (25) ارسال به روزرسانی جدیدی را برای کاربران ثبت نام شده در برنامه بتا آغاز کرد. از این به روزرسانی ، نسخه آزمایشی پیام رسان در اندروید به شماره ساخت 2.21.5.4 می رسد. این یک طرح جدید و زیبا برای منوی اشتراک رسانه ارائه می دهد.

از این نسخه ، WhatsApp شروع به آزمایش یک تغییر کوچک در صفحه نمایش برای ارسال فایل های رسانه ای، مانند عکس ، فیلم و GIF می کند. این تازگی هنوز برای عموم منتشر نشده است اما در آخرین نسخه این نرم افزار دیده شده است. این یک تغییر ظریف در ظاهر صفحه صفحه ویرایش رسانه ایجاد می کند. همانطور که در عکسهای بالا مشاهده می کنید ، که نسخه قدیمی را در سمت چپ و نسخه فعلی را در سمت راست نشان می دهد ، اکنون قسمت وارد کردن متن یک بالون پیام بیضی شکل است. علاوه بر این ، نماد درج پرونده های رسانه ای بیشتر اکنون در داخل این “بالون” قرار دارد. نماد ارسال پرونده و پیام نیز اندکی تغییر کرد. علاوه بر تراز جدید برای نماد ورود متن ، از اندازه آن کمی کاسته شد. سرانجام ، نام گیرنده نیز تغییر موقعیت داد. اکنون به جای گوشه پایین سمت چپ در انتهای سمت راست پاورقی قرار دارد.

این ویژگی جدید هنوز برای عموم در دسترس نیست ، اما تیم WABeta Info قبلاً موفق شده است که بر اساس کد منبع پیام رسان به تغییر دسترسی پیدا کند. لازم به ذکر است که حتی اگر برنامه شما در نسخه 2.21.5.4 باشد ، فعلاً نمی توانید این مورد را ببینید. ما معتقدیم که تیم WhatsApp باید آن را در سمت سرور فعال کند.

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : WhatsApp در حال تست قابلیت ناپدید شدن 24 ساعته پیام است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *