آنتی ویروس پادویش

WhatsApp به روزرسانی حریم خصوصی را مشکل دانسته اما در کار است

سازنده برنامه محبوب چت پس از اینکه میلیون ها کاربر برنامه های خود را از سیستم عامل های رقیب مانند تلگرام و سیگنال به دنبال گزینه دیگری بارگیری کردند ، در حال تغییر نحوه برقراری ارتباط با تغییرات پیش رو به کاربران است. بسیاری از کاربران با دریافت یک اعلان درون برنامه ای ، به آنها هشدار می دهند که شرایط جدید را بپذیرند یا دسترسی به همه چت هایشان را از دست بدهند ، این سیستم عامل را قسم می دهند. مهمترین ویژگی این بود که کاربران مجبور می شوند اطلاعات بیشتری را با فیس بوک به اشتراک بگذارند.

با این وجود پیام WhatsApps در این زمینه آنقدر ضعیف بود که کاربران متقاعد شدند تغییرات عظیمی در راه است ، در حالیکه این سیاست عمدتا ادامه خط مشی موجود بود که تجارت را قادر می سازد با کاربران ارتباط برقرار کند. در آن زمان، WhatsApp اطلاعات نادرست را مسئول این واکنش می داند ، اما اکنون می گوید که این “منعکس کننده” زبان استفاده شده و پذیرفته شده است که می توان کمی بهتر کار کرد.

این شرکت در یک پست وبلاگ اظهار داشت: “امروز ما در حال به اشتراک گذاشتن برنامه های به روز شده در مورد چگونگی درخواست از کاربران WhatsApp هستیم که شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی ما را بررسی کنند.” ادامه می دهد: “ما در مورد آنچه در اینجا می توانستیم بهتر انجام دهیم تأمل کرده ایم. ما می خواهیم همه از سابقه دفاع از رمزنگاری پایان به پایان خود آگاه شوند و از تعهد ما در محافظت از حریم خصوصی و امنیت مردم متعهد هستند. “

از این پس ، WhatsApp بنری را نشان می دهد که مردم را تشویق می کند قبل از ورود به سیاست در 15 مه سیاست خود را بخوانند و آن را بپذیرند. با این حال ، واقعیت همچنان باقی است ، در صورت تمایل کاربران همچنان باید این سیاست را بپذیرند با استفاده از برنامه در حال حرکت به جلو. در سوالات متداول درباره مشکلات ، WhatsApp می گوید: “پذیرفتن شرایط جدید خدمات، توانایی WhatsApp را برای به اشتراک گذاشتن داده های کاربر با شرکت مادرش فیس بوک گسترش نمی دهد.”

بیشتر بخوانید  اگر شخصی به حساب واتساپ شما دسترسی داشته باشد چه کاری انجام دهید

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : WhatsApp به روزرسانی حریم خصوصی را مشکل دانسته اما در کار است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *