پادویش

WHATSAPP اکنون به شما امکان می دهد به خودتان پیام دهید

WHATSAPP اکنون به شما امکان می دهد به خودتان پیام دهید

شاید این یک معامله خوب برای همه نباشد، اما من همیشه توانایی ارسال پیام برای خودم در واتس اپ را از دست می دادم. این مثال خوبی از تنهایی نیست، فقط یک ویژگی جالب است که به من امکان می دهد پیوندها، تصاویر، تنظیم یادداشت ها و غیره را ذخیره کنم. می توان گفت که ده ها برنامه وجود دارد که می توان برای آن استفاده کرد، اما من فقط می خواستم آن را در واتس اپ داشته باشید. این چیزی است که تلگرام سال‌ها داشت. خوب، من تنها نیستم و فقط می توانم باور کنم که درخواست های متعددی که توسط تیم WhatsApp انجام شده است، این ویژگی را در نظر می گیرد. اکنون امکان چت با خودتان برای کاربران واتس اپ در دسترس است.

فرادرس

قابلیت Message Yourself از طریق نسخه بتا در دسترس بوده است. پس از آزمایش و پیاده سازی، این ویژگی اکنون برای همه کاربران iOS و Android در دسترس است. این ویژگی همانطور که از نام آن پیداست باعث می شود شما برای خودتان پیام بفرستید. اما برای واضح بودن، می‌توانید این را به‌عنوان یک چت خصوصی در نظر بگیرید که در آن می‌توانید یادداشت‌های مهم بنویسید، لینک‌ها را ذخیره کنید، اسناد و یادداشت‌های صوتی را بارگذاری کنید، و غیره. همانطور که گفتم، این ویژگی از زمان راه‌اندازی در تلگرام در دسترس بوده است. مدتی طول کشید، اما در نهایت برای WhatsApp در دسترس است. این شرکت از ماه اکتبر این ویژگی را آزمایش کرده است و اکنون برای همه کاربران آماده است.

همانطور که گفتم، کاربران زیادی هستند که از این ویژگی استقبال می کنند. برخی به روش خود برای داشتن یک چت خصوصی در واتس اپ تلاش کرده اند. راه حل ایجاد یک گروه و سپس حذف سایر اعضا بود. پس از آن، «مرکز گروه» را فقط برای خود و یادداشت هایتان خواهید داشت.

اگرچه واتس اپ اعلام می کند که این “راه اندازی” است، اما هنوز در دسترس نیست. باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا این شرکت به‌روزرسانی جدیدی را برای برنامه ارائه می‌کند یا از طریق به‌روزرسانی سمت سرور ارائه می‌شود. واتس‌اپ در سال 2022 با سرعتی سریع ویژگی‌های جدیدی دریافت می‌کند. به گفته مارک زاکربرگ، برنامه پیام‌رسانی و فیس‌بوک مسنجر (اکنون فقط مسنجر) تمرکز این شرکت برای سال‌های آینده خواهد بود.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : WHATSAPP اکنون به شما امکان می دهد به خودتان پیام دهید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *