پادویش

با VR Sense سرمای برف و وول خوردن حشره ها را احساس کنید

اگر دوران کودکیتان را به خاطر داشته باشید، یک ترن را هم به یاد خواهید آورد. اسباب بازی به بالا و پائین حرکت کرده و به شدت در تلاش است تا با حرکات زیاد تداعی گر سوار شدن یک ترن واقعی باشد. اما تنها احساس عایدی شما از اسباب بازی یک صدای بسیار بلند بود. کم کم با گذشت زمان هدست های واقعیت مجازی آمدند تا با برنامه های مرتبط تصاویر و ویدیوهای خاص را ارائه دهد و احساس حقیقی را به شما دست بدهند. اما یک هدست مجازی بدون VR Sense احساس حقیقی آنچنان را به شما نخواهد داد.

فرادرس

هم اکنون، دستگاه VR Sense جدید از Koei Tecmo Wave آمده است تا با ایجاد وزش باد و تحریک حواس شما را به یک دنیای مجازی و گویا ساختگی خودتان ببرد. Koei Tecmo Wave گفته است جنبش، رایحه، لمس، وزش باد، گرما، سرما، باران و مه روی VR را به ارمغان خواهد آورد.

گفتنی است سه بازی ای که امسال بر روی این دستگاه VR Sense راه اندازی خواهد شد GI Jockey Sense، Horror Sense و Dynasty Warrior می باشد. هر کدام از این بازی ها نقاط مختلف بدن را با حواس مرتبط تحریک خواهند کرد. به عنوان مثال، اگر بازی سوارکاری باشد با دستگاه VR Sense همچنان که حرکت روی اسب را احساس خواهید کرد وزش باد، ضربه باران و برف را متوجه خواهید شد. چه کسی دوست ندارد اسب سواری در آب و هوای برفی را تجربه کند؟!
Horror Sense حشرات مجازی را از سقف در حال پرواز رها کرده و شما وول خوردن آن ها را لا به لای پاهایتان احساس خواهید کرد. و در بازی دیگر، گرمای شعله های افروخته در میدان نبرد را حس می کنید.

همچنان که این دستگاه های VR روز به روز با مشخصات و قابلیت های بهتر و بیشتر عرضه می شوند، توسعه دهندگان در تلاش هستند تا بازی های VR مهیج تری ارائه دهند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : با VR Sense سرمای برف و وول خوردن حشره ها را احساس کنید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *