پادویش

Videofies ردیت با الگوبرداری از تیک تاک

Videofies ردیت با الگوبرداری از تیک تاک

Reddit با راه اندازی یک فید ویدیویی به سبک TikTok تغییر اساسی در رابط کاربری خود اعلام کرده است. همراه با آن، پست‌های متنی و ویدیویی را به فیدهای جداگانه تقسیم می‌کند، بنابراین محتوای ویدیویی در نمای فید «تماشا» ظاهر می‌شود در حالی که محتوای متنی در فید «خواندن» در دسترس خواهد بود.

هدف از این حرکت ایجاد یک فید است که صرفاً به محتوای ویدیویی اختصاص داده شده است، که باعث می شود 500 میلیون کاربر ماهانه Reddit راحت تر در قالبی که بیشتر به آن علاقه دارند درگیر شوند و بین فرمت ها به طور یکپارچه تر حرکت کنند. Pali Bhat، مدیر ارشد محصولات Reddit، در مصاحبه ای در Decoder گفت که این تغییر به کاربران کمک می کند تا راحت تر با این پلتفرم ارتباط برقرار کنند.

Reddit با ایجاد فیدهای جداگانه، اساساً پلتفرم را «فیلم‌سازی» می‌کند و این ویژگی بخشی از تلاش بزرگ‌تر برای ساده‌سازی پلتفرم و در دسترس‌تر کردن آن برای کاربران است. این شرکت اذعان کرده است که بسیاری از مردم این پلتفرم را پیچیده و ترسناک می‌دانند، با رابطی پیچیده و هنجارها و شیوه‌های متمایز جامعه.

ویژگی‌های جدید شامل ترکیبی از پست‌های subreddit که کاربران در آن مشترک هستند، همراه با توصیه‌ها خواهد بود. این شرکت طی چند هفته آینده نحوه واکنش کاربران به تقسیم دیدگاه ها را آزمایش خواهد کرد. Reddit همچنین نشان داده است که ممکن است در آینده ویژگی هایی مانند واکنش های ویدیویی را آزمایش کند. تلاش‌های این شرکت برای ساده‌سازی و ساده‌سازی تجربه پلتفرم شامل بهبود عملکرد جستجو نیز می‌شود. در ماه فوریه، Reddit اعلام کرد که کاربران می‌توانند کلمات کلیدی را در پست‌ها جستجو کنند.

جالب است که ببینیم کاربران Reddit چگونه به ویژگی های جدید واکنش نشان می دهند و آیا کاربران جدید را به این پلتفرم جذب می کند یا خیر. با محبوبیت روزافزون محتوای ویدیویی در رسانه های اجتماعی، این حرکت می تواند گام مهمی برای Reddit در ارتباط ماندن در یک چشم انداز دیجیتالی همیشه در حال تحول باشد. ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که این ویژگی‌های جدید چگونه توسط جامعه دریافت می شود.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : Videofies ردیت با الگوبرداری از تیک تاک

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *