Transboard: نسل جدید اسکوتر برقی

“Transboard” یک اسکوتر برقی جدید می باشد که به سوارشدگان امن ترین سواری قابل تصور را بخشیده است. در حال حاضر، Transboard برای کسانیکه به منظور رفت و آمد در اطراف شهر به دنبال یک راه سازگار با محیط زیست می باشند تولید و عرضه شده است.

اسکوتر برقی Transboard توسط شرکت Mercane Wheels طرح ریزی و تولید شده است. این شرکت، بدون در نظر داشتن سطح جاده یک سیستم تعلیق دو جناغ گونه را برای یک سواری امن در شهر در نظر گرفته و پیاده کرده است. و همچنین اگر نگران حمل و نقل این دستگاه هستید، باید بگوییم اسکوتر برقی Transboard تاشو است. بنابراین، هر کجا که قصد داشته باشید بروید بدون هیچ گونه زحمتی می توانید آن را حمل کنید. و با خودتان ببرید.

تا به اینجا به نظر می رسد Mercane Wheels فکر همه جا را کرده است! تعادل دارد؟ پس مشکلی نیست! این اسکوتر برقی شامل یک سیستم سه چرخ منحصر به فرد است که هرکسی می تواند سوار آن شود. و به رفت و آمد بپردازد.

اسکوتر سه چرخ برقی

شما به منظور رفت و آمد در مسافت 20 مایل تا 20 ساعت با یکبار شارژ کردن دستگاهتان قادر به استفاده از آن خواهید بود. و مدت زمان شارژ کامل Transboard شش ساعت به طول میانجامد. در Transboard از قاب آلیاژ آلومینیوم استفاده شده است. که آن را از سایر اسکوترها سبک تر ساخته است. اما به سادگی تحمل وزن 220 پوند را هم دارد.

صفحه نمایش اسکوتر

صفحه نمایش LED اسکوتر Transboard اندازه گیری های مرتبط با سرعت و قدرت را نشان می دهد. همچنین طول مسافت پیموده و ده ها عامل دیگر موثر بر راهتان را به نمایش می گذارد. همچنین شما قابلیت افزایش قدرت و تنظیم دیگر عوامل را با توجه به نیازهایتان روی صفحه نمایش LEDتان خواهید داشت.

اسکوتر برقی

این اسکوترها در دو رنگ سیاه و سفید عرضه شده اند. و با توجه به جزئیات فروش، این دستگاه ها از ماه مارچ 2017 به فروش خواهند رسید. قیمت این اسکوترها در قیمت 449 دلار می باشد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : Transboard: نسل جدید اسکوتر برقی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *