آنتی ویروس پادویش

TikTok در حال آزمایش یک سرویس اشتراک ماهانه 4.99 دلاری بدون آگهی

TikTok در حال آزمایش یک سرویس اشتراک ماهانه 4.99 دلاری بدون آگهی

TikTok آزمایش یک طرح اشتراک ماهانه 4.99 دلاری را برای کاربران در ایالات متحده آغاز کرده است. سرویس اشتراک از این جهت که بدون آگهی بوده منحصر به فرد است. برخی از کدهای جدید در برنامه نشان می دهد که TikTok در حال آزمایش سرویس جدید است.

در حال حاضر، سرویس جدید اشتراک TikTok با 4.99 دلار در ماه تعیین شده است. زمانی که خدمات فراتر از ایالات متحده گسترش یابد، این می تواند در سایر بازارها تغییر کند. هنوز جزئیاتی در مورد ارائه کامل محصول سرویس اشتراک TikTok وجود ندارد. TikTok همچنان به ایجاد انقلابی در نحوه اشتراک‌گذاری ویدیوها توسط برنامه‌ها با ویدیوهای فرمت کوتاهی که با آن وارد بازار شده، ادامه داده است.

در پی موفقیت TikTok، بسیاری از برنامه‌ها مانند فیس‌بوک و یوتیوب ویدیوهای کوتاه‌مدت را در اکوسیستم خود گنجانده‌اند. این برنامه همچنین مجموعه ای از ابزارهای ویرایش ویدیو را برای سازندگان محتوا فراهم می کند. خدمات اشتراک بدون آگهی در این صنعت بسیار رایج است و TikTok در حال ورود به معرکه است. به غیر از رشته کد مشاهده شده از برنامه، هیچ اطلاعیه رسمی TikTok در این مورد وجود نداشت.

آزمایش سرویس اشتراک TikTok در ایالات متحده می تواند به یک سرویس کامل برای چندین بازار گسترش یابد. همچنین، از آنجایی که در مرحله آزمایش است، قیمت نهایی ممکن بوده با قیمت فعلی متفاوت باشد و همچنین ممکن است در بازار تعیین شود. TikTok طی سال‌ها شاهد رشد چشمگیری در درآمد تبلیغاتی بوده است. چندین مکانیسم اشتراک درآمد برای سازندگان و همچنین یک ویژگی اشتراک مستقیم مستقیم دارد. تجربه کاربری بدون آگهی می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد، اما TikTok باید اپتیک‌ها را متعادل کند تا در حوزه خاص خود از ویدیوهای فرمت کوتاه رقابتی باقی بماند.

برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا تیک تاک این ویژگی را فعال ساخته و افراد بتوانند با پرداخت ماهانه قابلیت های بدون آگهی داشته باشند.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : TikTok در حال آزمایش یک سرویس اشتراک ماهانه 4.99 دلاری بدون آگهی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *