Threads ویژگی جستجوی کلمه کلیدی را به ارمغان می آورد

Threads ویژگی جستجوی کلمه کلیدی را به ارمغان می آورد

Threads، پلتفرم میکروبلاگینگ اینستاگرام، اکنون در حال گسترش قابلیت جستجوی کلمات کلیدی خود است. این ویژگی قبلاً در مناطق منتخب در دسترس بود، اما بر اساس اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط سرپرست پلتفرم، اکنون برای همه کاربران ارائه خواهد شد.

با این حال، این با ویژگی برچسب‌هایی که این شرکت در حال حاضر در استرالیا در حال آزمایش است متفاوت است و گفته می‌شود به یافتن پست‌های مرتبط با یک علاقه یا موضوع خاص کمک می‌کند و شبیه به ویژگی هشتگ در X است که قبلاً توییتر نامیده می‌شد.

آدام موسری، مدیر اینستاگرام، روز پنجشنبه تأیید کرد که قابلیت جستجوی کلمات کلیدی اکنون در حال گسترش است و برای همه کاربران Threads و به همه زبان‌ها در دسترس خواهد بود. این ویژگی ابتدا در برخی از کشورهای انگلیسی زبان آزمایش شد و سپس در کشورهای انگلیسی و اسپانیایی زبان بیشتری عرضه شد.

موسری افزود که عملیات جستجو به زودی بهبودهای بیشتری خواهد داشت، اما جزئیاتی از ویژگی‌هایی که قرار است اضافه شوند را به اشتراک نگذارد. Mosseri در پاسخ به درخواست کاربر در مورد پشتیبانی از مشاهده نتایج جستجو به ترتیب زمانی در Threads، گفت که این امر “یک شکاف امنیتی قابل توجهی ایجاد خواهد کرد”.

انتظار می‌رود ویژگی جستجوی کلیدواژه پله‌ای برای Threads برای افزودن پشتیبانی از موضوعات پرطرفدار باشد، قابلیتی که در رقیب پلتفرم X در دسترس است. گنجاندن تعداد پست‌ها در حالی که برچسب‌های تعاملی به پست‌ها اضافه می‌شود، نشان‌دهنده رسیدن پشتیبانی برای ترند است.

ماه گذشته، Threads همچنین قابلیت حذف پروفایل ها را بدون حذف اکانت لینک شده اینستاگرام ارائه کرد. این قابلیت زمانی که پلتفرم میکروبلاگینگ در ماه جولای راه اندازی شد در دسترس نبود، کاربران در گذشته فقط می توانستند به طور موقت نمایه Threads خود را غیرفعال کنند، زیرا این شرکت فاش کرده بود که نمایه ارتباط نزدیکی با حساب اصلی اینستاگرام دارد.

در دیگر خبرها اینستاگرام اخیراً اعلام کرد که در حال آزمایش ویژگی‌هایی است تا به کاربران اجازه دهد فیدهای خود را بیشتر سفارشی کنند. در سپتامبر امسال، گزارش شد که این شرکت همچنین در حال آزمایش ویژگی‌هایی است که به کاربران امکان می‌دهد ریلز و پست‌های فید را با فهرست سفارشی‌شده پروفایل‌ها به اشتراک بگذارند.

بیشتر بخوانید  ویژگی جدید Reminder در اینستاگرام

اکنون، پلتفرم رسانه‌های اجتماعی شروع به استفاده از این ویژگی کرده است که در آن کاربران می‌توانند «مخاطبان» خود را قبل از اشتراک‌گذاری پست در فید خود انتخاب کنند. اینستاگرام همچنین چندین ابزار ویرایش جدید را به همراه فیلترهای پست جدید و بینش های بهبود یافته برای Reels معرفی کرده است.

ویژگی Close Friends در اینستاگرام گسترش یافته است تا کاربران بتوانند پست‌ها و ریلز را در فید اصلی خود به اشتراک بگذارند که فقط برای افراد حاضر در لیست قابل مشاهده است، نه فقط دنبال کنندگان آنها. پیش از این، کاربران می‌توانستند استوری هایی را با مجموعه خاصی از افراد در فهرست دوستان نزدیک خود به اشتراک بگذارند. کاربران می توانند لیست دوستان نزدیک خود را از گزینه “مخاطب” با ضربه زدن روی آن قبل از به اشتراک گذاری پست یا ریلز انتخاب کنند. پس از ارسال، نماد ستاره سبز رنگ خواهد داشت، درست مانند داستان های Close Friends که دایره ای سبز رنگ آن را احاطه کرده است.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : Threads ویژگی جستجوی کلمه کلیدی را به ارمغان می آورد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *