Tecno و TCL برای ساخت گوشی تاشو Phantom V Fold همکاری می کنند

Tecno و TCL برای ساخت گوشی تاشو Phantom V Fold همکاری می کنند

Tecno تأیید کرده است که یک گوشی هوشمند جالب و نسبتاً جدید را در طول MWC Barcelona 2023 به نمایش خواهد گذاشت. دستگاه مورد بحث اولین گوشی هوشمند تاشو این برند، Phantom V Fold خواهد بود. در حالی که منتظر معرفی رسمی هستیم، Tecno فاش کرده است که گوشی تاشو آینده دارای یک صفحه نمایش پرچمدار پیشرفته است که با همکاری غول فناوری TCL CSOT در آزمایشگاه مشترک این دو برند فناوری توسعه یافته است.

Tecno و TCL CSOT یک آزمایشگاه مشترک را در ژوئیه 2022 راه اندازی کردند و همکاری طولانی مدت خود را تقویت کردند. هدف این آزمایشگاه هدایت نوآوری و رفع نیازهای مشتری است، زیرا هر دو برند برای تحقیق و توسعه ارزش قائل هستند. صفحه نمایش پرچمدار جدید نتیجه این همکاری است و ادعا می شود که تجربه بصری فوق العاده ای را در تنظیمات صفحه نمایش بزرگ تاشو و باز شده ارائه می دهد.

Tecno می گوید Phantom V Fold آینده از صفحه نمایش دوگانه LTPO با نرخ تازه سازی 120 هرتز استفاده می کند. علاوه بر این، ظاهراً نمایشگر «فوق‌العاده مسطح» تا می‌شود و «سطحی تقریباً بدون چین و چروک برای ارائه تصاویری غوطه‌ور و قابل توجه در صفحه‌نمایش بزرگ» خواهد داشت.

علاوه بر این، Tecno تأیید کرد که جانشین Phantom V Fold آینده نیز در حال توسعه است و قابلیت‌های نمایشگر بهتری خواهد داشت. نسل بعدی تاشو قرار است در سال 2024 با فناوری بهینه‌سازی چین‌خوردگی Pattern 2.0 خود توسعه‌یافته Tecno عرضه شود که تضمین می‌کند چین روی نمایشگر تقریباً وجود ندارد. گفته می شود لایه بندی صفحه نمایش گوشی تقریباً 20 درصد نازک تر است و از فناوری PLP TCL CSOT برای بهبود بیشتر نمایشگر استفاده می کند.

نکته قابل توجه، Tecno و TCL CSOT یک دستگاه جذاب دیگر با صفحه نمایش بزرگ در دست توسعه دارند. این دستگاه یک گوشی هوشمند قابل چرخش با صفحه نمایش قابل افزایش و جمع شدن خواهد بود. ظاهراً آنها قصد دارند موتوری را در دستگاه قرار دهند که بتواند صفحه نمایش را باز کند و بدون نیاز به تا زدن آن را بزرگ کند. این به این معنی است که صفحه نمایش هیچ چینی ندارد و واقعاً صاف خواهد بود.

بیشتر بخوانید  برند Tecno خبر از افزایش فروش داد

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : Tecno و TCL برای ساخت گوشی تاشو Phantom V Fold همکاری می کنند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *