پادویش

TCL به دنبال توسعه کم حاشیه ترین تبلت

TCL به دنبال توسعه کم حاشیه ترین تبلت

TCL CSOT امروز اعلام کرد که یک صفحه نمایش تبلت بسیار نازک و سبک توسعه داده است که بر اساس فناوری صفحه نمایش OLED بهینه و ارتقا یافته است و کیفیت تصویر بالایی را ارائه می دهد. همچنین ادعا می شود که این پنل دارای نرخ تازه سازی و نسبت صفحه نمایش به بدنه بالایی است. این با استفاده از فناوری لمس دقیق ساخته شده است و می تواند یک پیشرفت جدید باشد.

گزارش‌ها نشان می‌دهند که TCL CSOT تلاش‌های بهینه‌سازی قابل‌توجهی در حوزه کیفیت تصویر و رنگ پانل انجام داده است و از قابلیت‌های فناوری‌های سنتی پیشی گرفته است. با حداکثر رزولوشن 4K، فناوری نمایش این شرکت باعث می‌شود محتوای رسانه‌ای شفاف‌تر و واضح‌تر به نظر برسد.

علاوه بر این، پوشش طیف رنگی برابر با صفحه‌های سینمای حرفه‌ای است و طیف کاملی از رنگ‌ها را با پوشش ۱۰۰٪ DCI-P3 ارائه می‌کند. این فناوری همچنان می‌تواند از نرخ نوسازی صفحه نمایش 60/120 هرتز با وضوح 4K پشتیبانی کند. این می تواند به سرعت سوئیچینگ دینامیکی فرکانس های پایین را تشخیص دهد و ضمن کاهش مصرف انرژی، تجربه ای روان را تضمین کند.

علاوه بر این، TCL CSOT از یک فناوری حاشیه بسیار باریک روی نمایشگر استفاده کرده است که می تواند نسبت صفحه نمایش به بدنه تا 96 درصد را به دست آورد و میدان دید وسیع تری را به ارمغان آورد. TCL CSOT کنترل لمسی را با جایگزینی فناوری سنتی پلاگین با یک راه حل داخلی به نام DOT (لمس مستقیم روی سلول) تغییر داده است.

این فناوری نوآورانه به طور یکپارچه عناصر لمسی و نمایشگر را مستقیماً در پنل ادغام می کند و در نتیجه صفحه نمایش نازک تر و فضای داخلی افزایش می یابد. علاوه بر این، از قلم‌های فعال پشتیبانی می‌کند و از نرخ نمونه‌برداری لمسی چشمگیر ۲۴۰ هرتز برخوردار است.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : TCL به دنبال توسعه کم حاشیه ترین تبلت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *