پادویش

Steam Deck جدید زودتر از آنچه فکر می کردیم عرضه می شود

Steam Deck جدید زودتر از آنچه فکر می کردیم عرضه می شود

دنیای کنسول‌های بازی دستی پرهیاهو است و دستگاه‌های جدید قلب گیمرها را در همه جا تسخیر می‌کنند. پیشرو در این بسته Steam Deck است، یک موفقیت غافلگیرکننده از Valve که به سرعت در بین علاقه مندان به محبوبیت تبدیل شد.

با موفقیت آن، بسیاری می پرسند، “چه زمانی یک Steam Deck 2 را خواهیم دید؟” در حالی که Valve اعلام کرده است ما نباید حداقل تا سال 2025 منتظر یک کنسول جدید باشیم، گزارش اخیر نشان می دهد که نسخه به روز شده مدل اصلی ممکن است نزدیک تر از چیزی باشد که فکر می کنیم.

“ظاهر می تواند فریبنده باشد.” احتمالاً در طول زندگی خود بارها این عبارت را شنیده اید. در واقع، وقتی صحبت از فناوری می شود، ظاهر می تواند حتی گمراه کننده تر باشد. به عنوان مثال، محصولی که در طراحی خود بدون تغییر به نظر می رسد ممکن است با طراحی کاملاً اصلاح شده ظاهر شود. این دقیقاً همان چیزی است که Valve قصد دارد با Steam Deck انجام دهد.

بر اساس شایعات اخیر و پرونده های FCC، ممکن است به زودی یک بروزرسانی Steam Deck ارائه شود. انتظار می‌رود مدل بروز شده دارای شماره مدل جدید (1030) باشد و از فناوری Wi-Fi 6E برای سرعت دانلود قابل توجه بهره گیرد. از دیگر پیشرفت‌های بالقوه می‌توان به عمر باتری بهتر، صفحه نمایش روشن‌تر و سیستم خنک‌کننده کارآمدتر اشاره کرد. برخی از پیشرفت‌های بالقوه‌ای که می‌توان در Steam Deck گنجانده شود.

با این حال، ذکر این نکته ضروری است که اینها در حال حاضر فقط شایعات و پیش بینی هستند. Valve هنوز هیچ برنامه‌ای برای به‌روزرسانی Steam Deck اعلام نکرده است. اگر یک نسخه بروز شده Steam Deck منتشر شود، احتمالاً یک به‌روزرسانی جزئی با بهبودهای تدریجی است. همانطور که گفتیم، Valve قبلاً گفته بود که قصد ندارد یک Steam Deck 2 تمام عیار را حداقل تا سال 2025 منتشر کند.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : Steam Deck جدید زودتر از آنچه فکر می کردیم عرضه می شود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *