پادویش

Spotify گزینه های اشتراک گذاری خود را گسترش می دهد

Spotify گزینه های اشتراک گذاری خود را گسترش می دهد

همین چند هفته پیش، Spotify و Facebook راهی برای پخش موسیقی از داخل برنامه فیس بوک معرفی کردند و امروز، سرویس پخش موسیقی چندین پیشرفت برای اشتراک گذاری اجتماعی در برنامه خود را اعلام کرده است.

یکی از موارد قابل توجه دیگر قابلیت به اشتراک گذاشتن پادکست ها با مهر زمان است ، که همانطور که انتظار دارید به این معنی است که هرکسی لینک را باز کند به آن نقطه خاص در نمایش هدایت می شود. با پادکستهایی که به طور کلی سرگرمی طولانی مدت هستند ، توانایی به اشتراک گذاشتن قسمت خاصی از یک قسمت منطقی است ، بنابراین کاربران می توانند به یک موضوع خاص توجه کنند یا درباره نمایش نظر دهند.

سایر پیشرفت ها بر روی Spotify Canvas متمرکز شده است ، این ویژگی به کاربران امکان می دهد تا “ویترین های ویدئو آرت” را بر اساس آهنگ های خاص ایجاد کنند ، سپس با گوش دادن سایر کاربران به آهنگ ، می توان آنها را پخش کرد. این ویدئوهای کوتاه مدت اکنون می توانند علاوه بر Instagram Stories در Snapchat به اشتراک گذاشته شوند و Spotify همچنین در حال به روزرسانی منوی اشتراک گذاری است تا کاربران بتوانند پیش نمایش بوم مورد نظر خود را برای اشتراک در سیستم عامل های اجتماعی مشاهده کنند. علاوه بر این ، منوی اشتراک نیز با طرح واضح تری به روز می شود که به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی دلخواه شما را آسان می کند.

اسپاتیفای می گوید که 40٪ از کشف موسیقی در شبکه های اجتماعی اتفاق می افتد و تمرکز آن بر ایجاد بهتر تجربه به اشتراک گذاری بدیهی است که قصد دارد کاربران بیشتری را به سیستم عامل خود جذب کند. در مورد پادکست ها ، Spotify بازیکن نسبتاً جدیدی در این فضا است و ویژگی هایی از این دست می تواند به محبوبیت آن در بازارهای همیشه شلوغ کمک کند.

منبع

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  هوآوی در قله های پیشرفت

نظرات در مورد : Spotify گزینه های اشتراک گذاری خود را گسترش می دهد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *