SK Hynix یک نمونه اولیه SSD عظیم 300 ترابایتی را معرفی می کند

SK Hynix یک نمونه اولیه SSD عظیم 300 ترابایتی را معرفی می کند

SK Hynix یکی از برندهای فعال در صنعت ذخیره سازی بوده که همیشه محصولاتی برجسته را توسعه داده که می تواند رضایت مخاطب را جلب سازد و نیاز برآورده سازد.

اس اس دی 300 ترابایتی تنها بخشی از استراتژی گسترده‌تر SK Hynix برای تقویت تکامل هوش مصنوعی (AI) در مراکز داده و دستگاه‌های شخصی است. محققان بازار افزایش عظیمی در تولید داده های جهانی را پیش بینی می کنند و انتظار می رود ارقام از 15ZBB (Zettabytes) در سال 2014 به 660ZBB تا سال 2030 افزایش یابد. این رشد تصاعدی بر نیاز حیاتی به راه حل های ذخیره سازی با ظرفیت بالا مانند درایوهای هارد دیسک 100TB (HDD) تاکید می کند.

در حالی که جزئیات مربوط به اس اس دی 300 ترابایتی هنوز در دست نیست، این اعلامیه خود گویای آینده ذخیره سازی اطلاعات است. در سال‌های آینده احتمالاً شاهد افزایش قابل توجهی در تقاضا برای درایوهای با ظرفیت بالا و آرایه‌های تمام فلش با کارایی بالا خواهیم بود که برای برنامه‌های مختلف مورد نیاز است.

SK Hynix در غول 300 ترابایتی متوقف نمی شود. آنها همچنین در حال توسعه طیف گسترده‌ای از محصولات هستند که برای پشتیبانی از جنبه‌های مختلف هوش مصنوعی، از آموزش و استنباط در مراکز داده (HBM4، HBM4E، راه‌حل‌های حافظه ترکیبی CXL، راه‌حل‌های پردازش حافظه) تا دستگاه‌های هوش مصنوعی لبه‌ای (LPDDR6، GDDR7، PIM) طراحی شده‌اند.  حتی استنتاج هوش مصنوعی روی دستگاه (LPDDR6، GDDR7، DDR5 با ظرفیت بالا).

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : SK Hynix یک نمونه اولیه SSD عظیم 300 ترابایتی را معرفی می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *