آنتی ویروس پادویش

Senstone: یک گجت پوشیدنی برای ضبط یادداشت و صدا

“Senstone”، آویز تماما پرقدرت به منظور ضبط صداها و تصرف یادداشت ها می باشد که بر صفحه Kickstarter به نمایش گذاشته شده است. اگرچه آویز Senstone دیوانه کننده ترین ایده قابل پوشیدن ضبط کننده صدا نیست اما به نظر می رسد با این گجت پوشیدنی دور از واقعیت بتوانیم برخی از قوانین زندگی مان را تغییر دهیم.

در نخستین خطوط توصیف این گجت پوشیدنی آمده است: “هر روزه ما 150 بار گوشی تلفن هوشمندمان را بررسی می کنیم. اما چه می شود اگر یک راه ساده تر و در عین حال آسان تر برای تصرف آن کلمات ارزشمند وجود داشت؟”

در پیدایش و نوآوری گجت پوشیدنی Senstone برای افراد درگیر، گرفتار و معذب از مکالمه در ملاءعام یک بازاریابی خاموش وجود دارد. در واقع، گجت پوشیدنی Senstone موجب صرفه جویی در مشاهده و بررسی گوشی های تلفن همراه می شود. و اگر شما جزء آن دسته از افرادی باشید که پیش تر 150 بار گوشی تلفن همراهتان را نظاره می کردید، با Senstone آن را به 30 بار کاهش خواهید داد. بنابراین، وقت ارزشمندتان را با نگاه گاه و بیگاه به صفحه نمایش تلفن همراهتان به هدر نخواهید داد.

چراغ های روشن در Senstone مطابق با الگوهای متفاوت برای به نمایش گذاشتن وضعیت آن در شرایط گوناگون است. فلش های (چشمک های) کوتاه نشان دهنده ضبط و 5 چراغ درخشان نشان دهنده شارژ می باشد.

Senstone دارای یک باتری 80mAh می باشد. و ظاهرا با یک بار شارژ کردن تا 4 روز کار خواهد کرد.

برنامه مرتبط به Senstone می تواند صداها و متن یادداشت ها را بر اساس هشتگ ها، محتوا، زمان و یا مکان سازمان دهی کند.

اگر شما به این گجت پوشیدنی Senstone نیاز دارید قیمت آن از 100 دلار شروع می شود.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : Senstone: یک گجت پوشیدنی برای ضبط یادداشت و صدا

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *