آنتی ویروس پادویش

هرآنچه از ساعت هوشمند Galaxy Watch 4 سامسونگ می دانیم

کمتر از شش ماه پس از برخورد گلکسی واچ 3 با قفسه ها ، Samsung Galaxy Watch 4 در راه است. هنوز هیچ تأیید رسمی وجود ندارد ، اما وقتی صحبت از سامسونگ می شود ، به ندرت دود بدون آتش می کشد – و چندین مورد وجود دارد که به یکی از بزرگترین به روزرسانی های سخت افزاری در سالهای گذشته اشاره دارد.

به نظر می رسد که همانطور که سرانجام نسل ها به صف شدند ، می توانیم شاهد گلکسی واچ 4 و اکتیو 4 با هم باشیم. اما این بزرگترین تعجب نیست. شایعات حاکی از تغییر دور از Tizen ، سیستم عامل سامسونگ است که ساعت های هوشمند خود را از سال 2016 اجرا می کند. در ادامه لیست کامل شایعات را بخوانید.

تاریخ عرضه ساعت هوشمند Galaxy Watch 4 سامسونگ

هرآنچه از ساعت هوشمند Galaxy Watch 4 سامسونگ می دانیم

در مورد زمان مشاهده Galaxy Watch 4 یا Active 4 هیچ خبر رسمی وجود ندارد ، اما با ظاهر شدن دستگاه ها در رگولاتورها ، می توانیم در آوریل / مه 2021 راه اندازی شود.

ساعت های هوشمند سامسونگ به طور کلی در ماه سپتامبر و در حوادث Unpacked؛ زمانی که Galaxy Watch 3 راه اندازی شد ، منتشر شده است. به نظر دیوانه است که فکر کنیم Galaxy Watch 4 فقط شش ماه بعد خواهد آمد. با این حال، این شرکت فرم دارد. Galaxy Watch Active در فوریه 2019 راه اندازی شد و در همان سال با Galaxy Watch Active 2 پیگیری شد.

طراحی ساعت هوشمند Galaxy Watch 4 سامسونگ

تصاویر ساعت های هوشمند آینده هنوز به بیرون درز نکرده اند ، اما یک خبرچین پیشنهاد کرده است که تغییری در طراحی دستگاه های آینده ایجاد نخواهد شد. کاربر توییتر Chunvn888 ، حسابی که به طور قابل اعتماد فناوری Samsung را راهنمایی می کند ، اظهار داشت که تغییر عمده ای در طراحی ایجاد نخواهد شد.

این حساب همچنین مشخص کرده است که Active 4 از حاشیه چرخشی استفاده نخواهد کرد ، اما Galaxy Watch 4 سیستم کنترل نمادین را حفظ خواهد کرد.

سیستم عامل Wear OS ساعت هوشمند Galaxy Watch 4 سامسونگ

این پیچ و تاب واقعی است. شایعات و درز اطلاعات بسیار زیاد است که سامسونگ قصد دارد ساعت های هوشمند پرچمدار خود را به Wear OS منتقل کند و سیستم عامل Tizen خود را خراب کند.

سامسونگ در سال 2014 شریک راه اندازی Wear OS بود ، اما برای سیستم عامل Gear 2 به سیستم عامل خود روی آورد. این 5 سال گذشته را صرف پرورش مجموعه ای از برنامه ها، چهره ها و ویژگی های Tizen ، از جمله معیارهای برتر بهداشتی به عنوان فشار خون ، نوار قلب و سایر برنامه ها مانند تایمر شستن دست. هنگامی که اولین شایعات از طرف یک خبرچین توییتر منتشر شد ، ما تردید داشتیم. چرا سامسونگ از سیستم عامل خود دور می شود در حالی که مزایای آن چندان مشهود نیست؟

Wear OS نسبت به تایزن مزیت ماندگاری باتری ندارد و پایه نصب آن نیز کمتر است. و گرچه انتخاب برنامه Wear OS بهتر است ، اما به سختی جهانی است. اما انبوهی از نشت های بیشتر اکنون باعث شده که Galaxy Watch به Wear OS اجتناب ناپذیر به نظر برسد. کد موجود در برنامه پوشیدنی سامسونگ به سیستم عامل جدیدی که در راه است اشاره کرده و در جدیدترین تلفن های هوشمند سامسونگ نیز منابع یافت شده است.

ما هنوز 100٪ روشن نیستیم که این Galaxy Watch 4 / Active 4 به طور خاص برای دریافت Wear OS تنظیم شده است با اینکه آیا طیف جدیدی وجود خواهد داشت.

با این حال، ممکن است در نهایت یک فاصله کلی از تایزن نباشد. ساعت مچی اوپو Wear OS و Color OS را با هم مخلوط می کند ، بنابراین می توان نوعی لایه دوتایی برای ساعت جدید گلکسی در نظر گرفت. ما گمان می کنیم این مورد با توجه به برنامه های جدید فشار خون و ECG می تواند به تأیید جدید تنظیم کننده ها برسد. اما چه می دانیم؟

بیشتر بخوانید  ساعت هوشمند ال جی G watch

نسخه ساعت هوشمند Galaxy Watch 4 سامسونگ

هرآنچه از ساعت هوشمند Galaxy Watch 4 سامسونگ می دانیم

شواهد نشان می دهد که دسته جدیدی از ساعت های هوشمند از طریق مجموعه ای از شماره نسخه های موجود در تنظیم کننده ها وارد بازار شده است. Notebook Check گزارش می دهد که Spotter ها نام رمزهای SM-R84x و SM-R85x را نشان داده اند. اینها در طول تاریخ به دو اندازه از ساعت هوشمند یکسان اشاره داشته اند ، به عنوان مثال. نسخه های 41 و 45 میلی متری Galaxy Watch 3 یا Active2.

اما اکنون به نظر می رسد نام رمز متفاوت با حسن نیت ارائه می دهد_the_tech_guy ، با SM-R880 که گواهینامه 3C (تنظیم کننده چینی) دریافت می کند. این به دو دستگاه جداگانه ، با چندین نسخه اشاره می کند. براساس کدها و نسخه های تاریخی سامسونگ ، می توان موارد زیر را انتظار داشت:

  • بلوتوث گلکسی واچ 4 41 میلی متری
  • بلوتوث گلکسی واچ 4 45 میلی متری
  • Galaxy Watch 4 41 mm LTE
  • Galaxy Watch 4 45mm LTE
  • بلوتوث Galaxy Watch Active 4 41 mm
  • بلوتوث Galaxy Watch Active 4 45 mm
  • Galaxy Watch Active 4 41 mm LTE
  • Galaxy Watch Active 4 45mm LTE

انتظارات ما از نسل جدید ساعت سامسونگ

تناسب اندام پیشرفته و تمرینات هدایت شده

هنگامی که سامسونگ گلکسی واچ 3 وارد بازار شد ، با معیارهای جدید پیشرفته در حال اجرا که قول می دهد جنبه هایی از فرم و روش شما را بدون نیاز به لوازم جانبی اضافی برای امکان پذیر کردن ، جذابیت بیشتری برای اجرا ارائه دهد.

این یک ویژگی است که توسط شرکتی به نام Myotest تأمین می شود ، که ما در سال 2017 آن را پوشش دادیم. سامسونگ اخیراً یک نسخه به روزرسانی برای Galaxy Watch Active 2 ارائه داده است تا همان عملکرد را اضافه کند.

تجربه ما در Galaxy Watch 3 متفاوت بود ، اگرچه فقط در ساعت هوشمند گران قیمت سامسونگ در دسترس بود ، ما انتظار داریم که این شرکت به دنبال پشتیبانی پیشرفته از اندازه گیری در حال اجرا برای Watch Active و Galaxy Watch بعدی نیز باشد و به نظر برسد تا بتواند نحوه دویدن و نه فقط سرعت و سرعت دویدن را افزایش دهد.

ممکن است شاهد باشیم سامسونگ همچنین سعی دارد چیزی مانند Apple Fitness + را برای ساعت Active 4 خود رقبا دهد. این شرکت در گذشته با مارک های سلامتی مانند Calm همکاری داشته است – بنابراین انجام چنین کاری در تمرینات منطقی خواهد بود.

ردیابی گلوکز خون

اگر شایعات پیرامون آن درست شود ، این واقعاً می تواند بزرگ باشد. سامسونگ در حال حاضر به اپل پیوسته است تا در ساعت های خود سنسور ECG را برای نظارت بر ضربان قلب مانند درجه پزشکی ارائه دهد و همچنین به پشتیبانی نظارت بر فشار خون نیز اضافه شده است.

هرآنچه از ساعت هوشمند Galaxy Watch 4 سامسونگ می دانیم

پیشنهادهایی که سامسونگ به عنوان ویژگی بالقوه پیشگامانه ارائه می دهد ، با مجوز از وب سایت ETnews چینی ارائه شده است که می گوید این سنسورها در همکاری با MIT ساخته شده اند. مفهوم توانایی ردیابی غیر تهاجمی گلوکز خون برای بیماران دیابتی و حتی ورزشکاران جدی بسیار مهم است ، بنابراین اگر سامسونگ واقعاً این کار را انجام داده است ، می تواند ساعت های هوشمند خود را از نظر رقابت برتر کند. نظارت بر سلامتی شما

فشار خون و نوار قلب برای تلفن های هوشمند بیشتر

سامسونگ برنامه های اندازه گیری نوار قلب و فشار خون را برای تایزن راه اندازی کرده است ، اما چیزی که آنچنان تبلیغ نشده است این است که فقط با تلفن های هوشمند سامسونگ کار می کند. این بدان معناست که کاربران سایر گوشی های اندرویدی قفل شده اند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : هرآنچه از ساعت هوشمند Galaxy Watch 4 سامسونگ می دانیم

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *