Royole نخستین کمپانی عرضه کننده گوشی منعطف جهان از FlexPai رونمایی کرد

FlexPai

تا به امروز خبرها بسیاری در خصوص گوشی های منعطف منتشر شده است و تقریبا تمامی کاربران دستگاه های هوشمند از کمپانی سامسونگ انتظار داشتند که از چنین گوشی هوشمندی رونمایی به عمل آورد که صفحه نمایش آن منعطف باشد ولی این بار گوی رقابت را کمپانی Royole از سامسونگ دزدیده و هم اکنون به عنوان نخستین کمپانی عرضه کننده ی گوشی منعطف در جهان به حساب می آید.

تولید یک گوشی هوشمند با صفحه نمایش منعطف، مسئله ای است که از مدت‌ ها قبل توسط چندین کمپانی مطرح دنیا در زمینه ی تکنولوژی مطرح شده است و خیلی از افراد منتظر این موضوع هستند تا در نهایت اولین مدل از این دستگاه را شاهد باشند. در شرایطی که بسیاری از کاربران همانطور که گفتیم انتظار داشتند کمپانی سامسونگ به نخستین کمپانی دنیا در تولید گوشی منعطف تبدیل گردد، کمپانی Royole ساعاتی قبل از تولید یک گوشی با چنین ویژگی هایی خبر داد.

FlexPai

FlexPai که در رده ی گوشی های هوشمند تاشو قرار دارد، در نگاه نخست اندازه ی تبلت‌های امروزی می باشد که بعد از تا شدن، حجمی به ابعاد یک کتاب کوچک اشغال می نماید. عکس ها و کلیپ های منتشر شده از این گوشی خارق العاده نمایش می‌دهند که این گوشی منعطف از طراحی آنقدرها حرفه‌ای بهره مند نمی باشد و بیشتر شبیه یه نمونه‌ ی ابتدایی گوشی‌ های منعطف است. در ضمن باید به این نکته اشاره کنیم که این گوشی هوشمند در زمان تاشدن نیز بسیار قطور می گردد و این بحث می‌ تواند نکته‌ ای منفی برای این دستگاه به حساب بیاید. علاوه بر این موارد، در زمان تا شدن صفحه نمایش فلکس‌ پای، در زمان هایی اپلیکیشن گوشی گیج می‌شود و عملکرد خوبی را از خود به نمایش نمی گذارد.

 

مطالب مرتبط

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

 

منبع: theverge

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : Royole نخستین کمپانی عرضه کننده گوشی منعطف جهان از FlexPai رونمایی کرد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *