Pixel Watch به ویژگی اعلان ریتم قلب نامنظم غیرمنتظره می‌رسد

Pixel Watch به ویژگی اعلان ریتم قلب نامنظم غیرمنتظره می‌رسد

کنفرانس سالانه توسعه‌دهندگان I/O گوگل نزدیک است و شایعات در مورد محصولاتی که با هوش مصنوعی عرضه می‌شوند به گوش می‌رسد. در میان این محصولات شایعه شده، یک سازنده کاغذ دیواری برای خط دستگاه های پیکسل این شرکت است – اما در مورد ویژگی های سلامتی چطور؟ در حالی که برخی از دارندگان Pixel Watch گزارش داده‌اند که صفحه اعلان‌های ریتم نامنظم را در برنامه Fitbit مشاهده کرده‌اند، سایر ویژگی‌های کلیدی ردیابی سلامت مانند ردیابی SpO2، اعلان‌های ضربان قلب بالا و پایین و تغییرات دمای پوست در دسترس نیستند. در اینجا جزئیات…

بر اساس گزارش‌ها، گوگل قصد دارد در کنفرانس سالانه توسعه‌دهندگان I/O خود در سال 2023 مجموعه‌ای از محصولات هوش مصنوعی را منتشر کند. با این حال، Pixel Watch در حال حاضر فاقد برخی از ویژگی‌های کلیدی سلامت است که می‌توان آن‌ها را حتی در دستگاه‌های ردیاب تناسب اندام سطح ابتدایی یافت. به طور خاص، اعلان‌های نامنظم ریتم قلب، که به کاربران در مورد مشکلات احتمالی ریتم قلب هنگام استراحت یا خواب هشدار می‌دهند، رسماً از ساعت پیکسل پشتیبانی نمی‌شوند. بسیاری دیگر از دستگاه های Fitbit این ویژگی را ارائه می دهند، از جمله:

  • Sense and Sense 2
  • Versa 4, Versa 3, Versa 2, Versa Lite
  • Charge 3, 4, 5
  • Luxe Inspire 3
  • Inspire 2

جالب اینجاست که برخی از کاربران Pixel Watch گزارش داده‌اند که صفحه «اعلان‌های ریتم نامنظم» را در برگه Discover برنامه Fitbit مشاهده کرده‌اند که به آنها امکان می‌دهد اعلان‌ها را مشاهده کنند و ببینند آخرین بار چه زمانی داده‌ها را تجزیه و تحلیل کرده‌اند. با این حال، مشخص نیست که آیا این ویژگی توسط Fitbit عمدا فعال شده است یا اشتباهی رخ داده است. علاوه بر اعلان‌های نامنظم ریتم قلب، ساعت پیکسل فاقد سایر ویژگی‌های ردیابی سلامتی است، مانند ردیابی SpO2 اعلان‌های ضربان قلب بالا و پایین و تغییرات دمای پوست. اما برای اطلاعات قطعی باید منتظر کنفرانس سالانه توسعه دهندگان I/O باشیم.

برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

منبع

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  گوشی جدید پیکسل گوگل بزودی معرفی می شود

نظرات در مورد : Pixel Watch به ویژگی اعلان ریتم قلب نامنظم غیرمنتظره می‌رسد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *