پادویش

OnePlus Ace 2 یک گوشی نیمه پرچمدار است

OnePlus Ace 2 یک گوشی نیمه پرچمدار است

OnePlus یک گوشی هوشمند اندرویدی به نام Ace را در چین عرضه کرد که در سال 2022 نیز با نام 10R در سطح جهانی عرضه شد. اکنون انتظار می‌رود که این برند در سال جدید نسل دوم را تولید کند. اکنون سرنخ های ادعایی بیشتری در مورد طراحی و مشخصات آن به دست آمده است که نشان می دهد ممکن است ظاهری بسیار بیشتر از مدل قبلی خود در سال 2023 داشته باشد.

فرادرس

نسل اول OnePlus Ace (یا 10R) به عنوان یک گوشی هوشمند با انواع شارژ سریع 150 واتی به عنوان یک نقطه فروش منحصر به فرد عرضه شد. با این حال، گمان می رود که جانشین آن تا حدودی با مشخصات 100 وات در سال 2023 یک گام به عقب بردارد. اکنون، جزئیات بالقوه بیشتری در مورد صفحه نمایش و چیدمان دوربین عقب آن ظاهر شده است.

بر اساس افشاگر قابل اعتماد Digital Chat Station، دومی شکلی بسیار شبیه به 11 نسخه برتر آینده خواهد داشت. بنابراین، Ace 2 ممکن است دارای یک برآمدگی دایره‌ای به‌روز شده نیز باشد که احتمالاً دارای یک دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی است. اگرچه این در بهترین حالت یک میان رده ممتاز خواهد بود.

با توجه به این نکته، پیش‌بینی می‌شود که Ace 2 به جای 8 نسل 2 از 11 SoC بر روی Snapdragon 8+ Gen 1 SoC اجرا شود. همچنین تصور می‌شود که به یک صفحه نمایش خمیده 1.5K با سوراخ مرکزی سوئیچ کند، در حالی که همتای پریمیوم آن ممکن است یک پنل مسطح QHD با یک دوربین سلفی قابل پیش بینی در مقابل نصب شده داشته باشد.

بنابراین، اکنون Ace 2 به‌عنوان نسخه مقرون‌به‌صرفه‌تر 11 به تصویر کشیده می‌شود. با این حال، اگر پرچم‌دار آینده بهتر از نسل قبلی خود 10 Pro عمل کند، ممکن است چیز بدی نباشد.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : OnePlus Ace 2 یک گوشی نیمه پرچمدار است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *