پادویش

OnePlus 11 با قابلیت خاص گیمینگ از راه می رسد

OnePlus 11 با قابلیت خاص گیمینگ از راه می رسد

در 4 ژانویه، OnePlus رسما از OnePlus 11، گوشی هوشمند پرچمدار آینده این برند، در چین رونمایی خواهد کرد. مشخصات گوشی از قبل مشخص است و این برند با عکس هایی از طراحی ما را اذیت کرد. این شرکت این هفته گفت که موتور حسگر لرزش بیونیک توسعه یافته توسط فناوری AAC برای اولین بار در یک گوشی استفاده خواهد شد.

فرادرس

به گفته وان پلاس، این موتور ارتعاشی با حجمی بیش از 600 میلی متر مکعب، قدرتمندترین و بزرگ ترین موتور یک گوشی اندرویدی خواهد بود.

در مقایسه با آیفون 14 پرو، وان پلاس 11 لرزش/Grms حالت پایدار 1.4 را ارائه می دهد که 17 درصد بیشتر است. به گفته وان پلاس، زمان شروع و زمان توقف هر دو به ترتیب 16 میلی ثانیه و 12 میلی ثانیه است، درست مانند آیفون. پهنای باند ویبره 77 هرتز است که بهتر از 66 هرتز آیفون و 37 هرتز سایر پرچمداران اندرویدی است.

به گفته این شرکت، موتور ارتعاش بیونیک در OnePlus 11 در مقایسه با 2.2 ارائه شده توسط سایر موتورهای لرزشی مورد استفاده در گوشی های پرچمدار، ارتعاش خارج از حالت/Gop 4.2 را ارائه می دهد، که آن را 91 درصد بهتر می کند.

OnePlus 11 اولین دستگاه در بازار است که از فناوری مدار مغناطیسی تمام فاز استفاده می کند. این شرکت ادعا می کند لرزش قوی تر و واضح تر است و منابع مغناطیسی بیشتر و انرژی محرکه بیشتری دارد. به گفته وان پلاس، حتی برنامه های شخص ثالث شناخته شده مانند بازی Happy Xiaoxiaole و صفحه کلید Baidu نیز کیفیت لرزش را بهبود بخشیده اند.

موتور گرافیکی فوق‌العاده که امکان نرخ فریم بالا و کیفیت تصویر بومی را فراهم می‌کند نیز در OnePlus 11 گنجانده شده است و آن را به اولین گوشی در جهان تبدیل می‌کند که عصر جدیدی از بازی‌های موبایلی را آغاز می‌کند. به گفته این شرکت، این گوشی بدون در نظر گرفتن نرخ فریمی که بازی اصلی پشتیبانی می کند، با بهینه سازی تا 120 فریم در ثانیه می دهد.

یک پردازنده رندر تخصصی، الگوریتم های نرم افزاری، موتورهای توسعه بازی و سایر هم افزایی های نرم افزاری و سخت افزاری به این امر کمک می کنند. با توجه به کسب و کار، با مصرف انرژی کم، نرخ فریم و کیفیت تصویر را می توان به طور قابل توجهی افزایش داد و از تجربه اصلی بازی پیشی گرفت.

OnePlus همچنین ادعا کرده است که پس از یک ساعت بازی League of Legends Mobile در OnePlus 11، حداکثر دما از 43 درجه سانتی گراد تجاوز نمی کند و میانگین 119.8FPS را حفظ می کند.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : OnePlus 11 با قابلیت خاص گیمینگ از راه می رسد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *