پادویش

NOTHING PHONE جدید بزودی معرفی نمی شود

NOTHING PHONE جدید بزودی معرفی نمی شود

گوشی موردانتظار Nothing Phone (2) به این زودی ها عرضه نخواهد شد زیرا این شرکت همچنان بر روی NOTHING PHONE(1) تمرکز دارد. این بخش از اطلاعات از مدیران ارشد Nothing آمده است.

به طور خلاصه، NOTHING PHONE (1) را حدود پنج ماه پیش راه اندازی کرد. این گوشی اولین بار در هند با پیشنهادات غیر قابل چشم پوشی در ماه جولای عرضه شد. تلفن چشم نواز استارتاپ Carl Pei همچنان در بین مصرف کنندگان محبوبیت پیدا می کند. با پشتی شفاف و چراغ های LED، Phone (1) یکی از منحصربفردترین گوشی های عرضه شده در سال جاری بود.

علاوه بر این، سخت افزار به اندازه کافی خوب بسته بندی می شود و دارای مشخصات مناسبی است. اکنون، شایعات Nothing Phone (2) علیرغم عدم تایید رسمی، در حال گسترش است. کارل پی، مدیر عامل Nothing، در حساب توییتر خود، جدول زمانی راه اندازی Nothing Phone (2) را روشن کرده است. به گفته پی، هیچ چیز قصد ندارد به این زودی جانشین Phone (1) را عرضه کند.

ظاهراً این برند مایل نیست تمرکز خود را از تلفن منحرف کند. در همین راستا، Nothing به روز رسانی Nothing OS 1.1.3 را با بهبودهای عمده دوربین در اوایل سال جاری منتشر کرد. علاوه بر این، پی توضیح داد که هیچ چیز نمی‌خواهد چند کار را به خوبی انجام دهد. همچنین، مدیر ارشد اجرایی اعلام کرد که Nothing هر ساله چندین محصول را مانند سایر برندها عرضه نخواهد کرد. به عبارت دیگر، Nothing Phone (2) احتمالاً در سال 2023 عرضه نمی شود.

بنابراین، می توان فرض کرد که NOTHING PHONE(2) در نیمه اول سال 2023 راه اندازی نخواهد شد. با این حال، گزارش 91mobiles نشان می دهد که ممکن است در اواخر سال آینده عرضه شود. هیچ چیز NOTHING PHONE(1) را در ماه جولای معرفی نکرد. این گوشی در آستانه دریافت به‌روزرسانی پایدار اندروید 13 است. در همین حال، Pei نشان داد که NOTHING PHONE(1) تمام ویژگی های نرم افزار جدید را دریافت خواهد کرد.

NOTHING PHONE(1) از نظر شارژ سریع و نرخ تازه‌سازی از Google Pixel 6a بهتر است. فکر می‌کنم NOTHING PHONE(2) با پیکسل 7a که مدت‌ها شایعه شده بود رقابت خواهد کرد، به شرطی که سال آینده وارد بازار شود.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : NOTHING PHONE جدید بزودی معرفی نمی شود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *