آنتی ویروس پادویش

Nasscom از هند میخواهد تا منافع خود را در ITA حفظ کند

Nasscom از هند میخواهد تا منافع خود را در ITA حفظ کند

Nasscom Friday گفت ما نیاز داریم حتی وقتی اعضای WTO نیاز به تغییر مصوبه 18 ساله اطلاعات تکنولوژی ITA رای دادند، از منافع کشور در سرویس ها و تکنولوژی حفاظت کنیم.
رئیس ناسکوم، آر. چاندراسخار، در حاشیه اجلاس خرده فروشی که توسط اتاق تجارت و صنایع(ICC) در شهر کلکاتا برگزار شده بود گفت :” این قرارداد های تجاری به کمپانی ها در سر تا سر جهان اجازه دسترسی به بازار هند را میدهند.

پس سوال اینجاست که ما چه چیزی در عوض دریافت میکنیم و این که آیا سرویس های ما نیز متقابلا چنین دسترسی خواهند داشت یا خیر.”
طبق گفته چاندراسخار، موانع و محدودیت ها با این قرارداد های تجاری کم کم برداشته میشوند، مانند انتقال اشخاص ماهر در زمینه تکنولوژی و یا حتی انتقال اطلاعات در این زمینه.
هنوز مانده تا هند به امضا کننده های ITA جدید بپیوندد.
او اضافه کرد:” هر اتفاقی که قرار است در معامله بیفتد، می افتد، اما محدودیت ها در قرارداد های معاملات خود را نشان میدهند. به نظر من مهم است که ما مطمئن شویم کی میتونیم حتی بعد از انجام این معاملات بین المللی از منافعمان در سرویس و تکنولوژی حفاظت کنیم.”
این قرارداد باعث به روز رسانی ITA شرکت WTO شده و بیش از 200 محصول به لیست کالا های معاف از حقوق گمرکی اضافه میکند.
برخی از محصولات معاف از حقوق گمرکی شامل نرم افزار های کامپیوتری و رسانه های نرم افزار، کنسول های های بازی های ویدیویی، یرینتر های جوهری، GPS و سرویس های پزشکی و بسیاری دیگر میشوند.
چاندراشخار همچنین گفت که انتظار میرفت بخش تکنولوژی اطلاعات هند 6 درصد افزایش استخدامی داشته باشد.
نیروی کارمند در این بخش حدود 3.5 میلیون است.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : Nasscom از هند میخواهد تا منافع خود را در ITA حفظ کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *