پادویش

moto mico ، باتری با سلول‌های خورشیدی برای شارژ گوشی‌های موتورولا

با این که پاوربانک‌ها راه حل خوبی برای به همراه داشتن شارژ اضافی برای مواقعی که شارژ گوشی تمام می‌شود، حساب می‌شوند،‌ ولی ایرادی که دارند این است که در صورت خالی شدن این پاوربانک‌ها دیگر آن شارژ اضافی را هم نداشته و علاوه بر این که باید گوشی خود را شارژ کنید، نیاز دارید که پاوربانک خود را هم شارژ کنید. و این یعنی صرف کردن زمان بیشتر برای شارژ و همچنین به همراه داشتن کابل‌های بیشتر در کیف و یا جیبتان.

فرادرس

خبر خوب برای دارندگان گوشی Moto Z این است که ظاهرا موتورولا به دنبال ره حلی است تا بتواند که این مشکل را برایشان حل کند، و این راه حل یک Moto Mod جدید می‌باشد. Moto Mod در واقع ماژول‌هایی برای گوشی موتو زد می‌باشد، که موتورولا آن‌‌ها را جداگانه ارائه می‌دهد.

طبق گزارشاتی که منتشر شده است، موتورولا قصد معرفی یک Moto Mod جدید با نام Moto Mico را دارد. همان طور که در تصویر هم می‌توانید مشاهده بفرمایید، Moto Mico در واقع یک پک باتری، به همراه سلول‌های خورشیدی روی خود می‌باشد. و این به معنی است که تا زمانی که این سلول‌های خورشیدی در معرض نور خورشید باشند، باتری گوشی شما تمام نخواهد شد. شما می‌توانید این ماژول را هنگام بیرون رفتن در محل مناسبی، مثلا پشت کوله پشتی خود، قرار دهید، تا در معرض نور خورشید قرار گرفته و شارژ شود تا بعدا از آن استفاده کنید.

طبق این گزارش ارائه شده، این ماژول جدید موتورولا، دارای یک باتری ۲۲۰۰ میلی آمپر ساعتی خواهد بود و پنل سلول‌های خورشیدی هم قابلیت جدا شدن از این ماژول را دارد. این ماژول با USB-C سازگار می‌باشد و این به این معنی است که با سایر گوشی‌های دارای USB-C هم می‌تواند قابلیت سازگاری داشته باشد. انتظار می‌رود که Moto Mico در پنجم ماه فوریه در ایندیگوگو عرضه شده و برای ۱۰۰ خریدار اول این ماژول، حدود ۲۰ درصد هم تخفیف در نظر گرفته شود.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : moto mico ، باتری با سلول‌های خورشیدی برای شارژ گوشی‌های موتورولا

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *