Moment با قاب عکاسی لنزدار برای آیفون 7 و 7 پلاس آمد

این بار “Moment” با دو قاب و یک لنز جدید برای iPhone 7 و 7 Plus به Kickstarter بازگشت. Moment شامل یک نسخه جدید از لنز 18mm زاویه باز، یک قاب باتری ضمیمه به لنز 99 دلاری و یک قاب باریک بدون اتصال الکترونیک با هدف حمل آسان محصولات در جولای می باشد.

این شرکت فروش کوچک خود را با لنزهای باکیفیتی آغاز کرد که توانسته بود میدان دید iPhone را تقویت کند. در ابتدا، این لنزها به یک صفحه فلزی در پشت iPhone 5 متصل بود. Moment به این رویه ادامه داد تا پس از آن با یک قاب بدون هیچ گونه دشواری از راه رسید تا به کاربران خود امکان شات برداشتن آسان را بدهد.

در حال حاضر به نظر می رسد شرکت از ایجاد صفحات اضافه برای راه اندازی قاب و لنزها فراری باشد. در حالیکه نخستین قاب عکاسی Moment بسیار خوب و هوشمندانه ساخته و پرداخته شده بود اما طراحی آن به طرز عجیب غریبی از وسط گوشی تلفن همراه iPhone شروع می شد و به یک لنز خارجی ختم می شد. اگرچه قیمت آن قاب قدیمی حدود 50 دلار بود اما هیچ گونه باتری ای هم نداشت.

مدیرعامل شرکت، Marc Barros، گفته است: “من به آن دسته از دوستانی که تمایل خریداری دارند اعلام می کنم قیمت قاب 20 دلار (اگر از آمازون خریداری شود) و قیمت قاب باتری دار 99 دلار می باشد.”

به نظر می رسد شرکت دو قاب جدید ساخته و طراحی کرده باشد که از امروز در دسترس می باشد: یک قاب باتری دار 99 دلاری (باتری 2,500mAh برای iPhone 7 و باتری 3,500mAh برای iPhone 7 Plus) و یک قاب نازک 30 دلاری.

قاب باتری دار از ترکیب پلاستیک و کائوچو ساخته شده است. و بسیار کوچکتر و نازکتر از هر قاب باتری دار دیگر می باشد. قاب ساده در دو طرح چوبی و مشکی موجود می باشد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : Moment با قاب عکاسی لنزدار برای آیفون 7 و 7 پلاس آمد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *