پادویش

MIUI 14 در راه Poco F4 و شیائومی 12 پرو

MIUI 14 در راه Poco F4 و شیائومی 12 پرو

شیائومی به تازگی از رابط کاربری MIUI 14 رونمایی کرده است که بر اساس جدیدترین سیستم عامل اندروید 13 ساخته شده است. جدیدترین رابط کاربری این شرکت که مبتنی بر اندروید 13 است، با تاخیر کمی عرضه شد. با این حال، بلافاصله پس از راه‌اندازی، این برند به سرعت شروع به پوشش هر چه بیشتر دستگاه کرد. در سرزمین اصلی چین، تعدادی از تلفن های هوشمند قبلاً ارتقاء MIUI 14 را دریافت کرده اند. اکنون زمان عرضه MIUI 14 در بازارهای بین المللی فرا رسیده است.

فرادرس

کاربران در سراسر جهان به شدت منتظر انتشار MIUI 14 برای گوشی های هوشمند خود بودند. اکنون، بخش جدیدی از اطلاعات موجود در اینترنت ادعا می کند که ساخت جهانی MIUI 14 برای گوشی های هوشمند منتخب در بازار هند آماده است. شیائومی ادعا می کند که ساخت MIUI 14 برای دستگاه های شیائومی 12 پرو و POCO F4 در هند آماده است. از آنجایی که هر دو دستگاه گوشی های هوشمند پرچمدار این برند هستند، انتظار می رود قبل از هر مدل دیگری این ارتقا را دریافت کنند.

به گفته منبع، بیلد رسمی MIUI 14 برای این گوشی‌های هوشمند آماده است و پس از اتمام تست نهایی، به‌روزرسانی برای آزمایش‌کنندگان بتا ارسال می‌شود. مدت کوتاهی پس از آن، کاربران پایدار بیلد رسمی را دریافت خواهند کرد. اگرچه اطلاعات دقیقی در مورد عرضه به‌روزرسانی در دسترس نیست، ما پیش‌بینی می‌کنیم که در هفته‌ها یا شاید ماه‌های آینده راه‌اندازی شود. ممکن است فرض کنیم که نشانگرهای دیگر در سراسر جهان نیز پس از انواع هندی ارتقاء را دریافت خواهند کرد.

به هر حال، هیچ اطلاعات رسمی در مورد جدول زمانی راه اندازی و عرضه MIUI 14 در هند وجود ندارد. اگر به‌روزرسانی رسمی در مورد MIUI 14 در هند وجود داشته باشد، شما را به‌روزرسانی خواهیم کرد. بنابراین، این تمام چیزی بود که در مورد ساخت MIUI 14 برای Xiaomi 12 Pro و POCO F4 صحبت می کردیم. نظر شما در این مورد چیست؟

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : MIUI 14 در راه Poco F4 و شیائومی 12 پرو

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *