آنتی ویروس پادویش

Livetext یاهو – پیام رسان ویدیویی جدید برای iOS

Livetext یاهو – پیامرسان ویدیویی جدید برای iOS

به نظر میرسد ورژن جدید برنامه پیامرسان یاهو به شکل وسیله ای برای ارتباط ویدیویی طراحی شده که قول داده شده طوری عمل کند که انگار دوستان شما کنارتان هستند.
Livetext یاهو یک برنامه پیامرسان ویدیویی ست. این برنامه که اوایل این ماه در اختیار کاربران قرار گرفت شیوه خاصی از چت ویدیویی را به شما عرضه میکند که با شیوه سنتی پیام رسانی ادغام میشود و صوت ندارد.
این برنامه که در حال حاضر فقط در اپ استور هنگ کنگ موجود است، سعی دارد شیوه طبیعی تری از ارتباط را عرضه کنند که در آن کاربران هم زمان میتوانند عکس العمل یکدیگر را هنگام شروع گفت و گو ببینند. این برنامه مانند اسکایپ، وایبر یا فیس تایم، از تماس ویدیویی پشتیبانی نمیکند.
این برنامه رایگان از وای فای و یا اینترنت سیمکارت برای برقراری اتصال استفاده میکند و تمرکزش روی پیامرسانی یک به یک (خصوصی) است و چت گروهی ندارد. همچنین از آنجایی که در حال حاضر این برنامه فقط در هنگ کنگ قابل استفاده است، ممکن است یاهو قبل از این که آن را به صورت جهانی عرضه کند، آپدیتش کند. در این برنامه هر شخص یک پروفایل دارد که شامل یک Livetext ID میشود و همچنین به شما کمک میکند تا از طریق لیست مخاطبانتان، دوستانتان را در برنامه پیدا کنید.
یکی از سخنگوهای یاهو گفت :” ما در حال امتحان تجربیاتی با محصول جدیدمان هستیم که کاربرانمان را خوشحال میکند. در حال حاضر چیز بیشتری برای گفتن نداریم.”
یاهو ادعا میکند که Livetext یکی دیگر از برنامه های گوشی نیست بلکه راهی جدید برای برقراری ارتباط است.
این برنامه همچنین به دنبال حل این مشکل است که چگونه بدون تکیه بر تایپ کردن تنها، احساساتمان را نشان دهیم.
یاهو میگوید :” ظهور گوشی های هوشمند ما را به سمت راحتی و سرعت کشانده است. ما از ارتباط برقرار کردن با صدایمان به سمت استفاده از انگشتهایمان روی یک تکه شیشه رفته ایم. راه حل ما بازگشت به اصول اولیه است، که با قرار دادن عکس العمل صحبت های شما و دوستتان در مرکز تعاملاتتان به آن رسیدیم. ما صوت را از این برنامه حذف کردیم زیرا در دنیای سریع امروزی اصلا راحت و خوشایند نیست.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : Livetext یاهو – پیام رسان ویدیویی جدید برای iOS

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *