پادویش

Lego Life یک شبکه اجتماعی برای به اشتراک‌گذاری خلاقیت کودکان

لگو (Lego) امروزه یکی از اصلی‌ترین سرگرمی‌های کودکان بوده و کودکان می‌توانند با این اسباب بازی خلاقیت خود را نشان داده و سازه‌های جالبی با این اسباب بازی بسازند. حالا شرکت لگو یک شبکه اجتماعی برای کودکان ایجاد کرده است که کودکان بتوانند سازه‌‌هایی که توسط این لگوها می‌سازند را به اشتراک بگذارند.

فرادرس

این شبکه اجتماعی که Lego Life نام دارد، یک شبکه اجتماعی برای کودکان زیر ۱۳ سال می‌باشد و تقریبا می‌شود گفت که یک اینستاگرام مخصوص لگو، با محدودیت‌هایی برای کامنت‌ها و البته تبلیغاتی برای انواع لگوها می‌باشد. کاربران انی شبکه اجتماعی می‌توانند ساخته‌های لگوی خود را به اشتراک گذاشته، کابران دیگر فالو کنند، و زیر پست‌های افراد با اموجی‌های لگو کامنت بگذارند.

همچنین چالش‌هایی برای ایجاد سازه‌های خاصی برای کودکان وجود خواهد داشت تا بتوانند با استفاده از خلاقیت خود این سازه‌ها را بسازند.

حساب‌های کاربری هم برای شخصییت‌های معروف لگو مثل Ninjago Master Wu و Lego Batman وجود خواهد داشت که زیر تصاویر پست‌ شده کامنت خواهند گذاشت.

با توجه به ماهیت Lego Life و این که کاربران این شبکه کودکان هستند، هیچ گونه اطلاعاتی در این شبکه به اشتراک گذاشته نخواهد شد، و تصاویر کاربران از شکل‌های لگو انتخاب شده و نام کاربران هم از بین عبارات و کلمات رندوم انتخاب خواهند شد. کامنت‌ها و تمامی تصاویر هم از فیلترهای سخت گیرانه‌ای عبور خواهند کرد تا هیچ گونه محتوای نامناسب برای کودکان به اشتراک گذاشته نشود.

چشم انداز لگو برای Lego Life، بیش‌تر از یک شبکه اجتماعی برای به اشتراک گذاری تصاویر سازه‌های لگو بوده و درر واقع یک راه ارتباطی برای تمام سرویس‌های لگو بوده و محلی برای ارائه و معرفی ست‌های لگوی جدید و فروش و تبلیغات آن‌ها خواهد بود.

Lego Life در حال حاضر برای سیستم عامل‌های اندروید و آی او اس در کشورهای آمریکا، انگلیس، کانادا، فرانسه، آلمان، دانمارک، استرالیا و سوئیس در دسترس می‌باشد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : Lego Life یک شبکه اجتماعی برای به اشتراک‌گذاری خلاقیت کودکان

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *