Kissenger: اولین مسنجر بوسه موبایل

آیا تا بحال به خاطر درگیری های شغلیتان و یا ماموریت ها پیش آمده از عزیزانتان دور شوید؟ و یا به هنگام تعطیلات از خانواده تان فاصله بگیرید؟ در این مواقع اکثر افراد از اپلیکیشن ها و یا برنامه ها نظیر اسکایپ استفاده کرده تا فاصله را کاهش و از غم دوریشان با شنیدن صدا و دیدن تصویر از طریق تماس و وبکم بکاهند.  آن ها به منظور خوشحال کردنشان بوسه می فرستند و منتظر می مانند تا آن بوسه بوسیله فرد مقابل برگردانده شود. به طور مثال، اگر از مادرتان دور باشید او همیشه برایتان بوسه فرستاده و منتظر عکس العمل شما پشت خط می ماند. و شما واقعا می مانید چه کار کنید. و اما kissenger… پاسخگوی مشکل شماست!

آداپتور هوشمند Kissenger به شما کمک کرده تا بوسه غیرلطیفتان در پشت خط را از طریق اینترنت به یک بوسه حقیقی مبدل کرده و آن را به فرد منتظر در آنسوی خط بفرستد. بدین وسیله اعضای خانواده تان در آنسوی خط بوسه شما را احساس کرده و انتقال احساستان را درک خواهند کرد. این دستگاه حتی از نیروی بوسه شما هم آگاه می شود.

kissengerKissenger یک تعامل دو طرفه درست مانند یک بوسه واقعی می باشد. طبق گفته سازندگان، بوسیدن یک عمل محبت آمیز و مستقیم ترین راه به منظور بیان احساسات و عشق است. بدین طریق شما می توانید زمانیکه از عزیزانتان جسما دور هستید آن ها را ببوسید.

اولین نمونه این دستگاه برای سیستم عامل iOS ساخته شده بود. و این پروژه هنوز در دست تحقیق است تا با استفاده از دیگر معیارها اعم از فشارخون و ضربان قلب بوسه را تا بیشترین حد ممکن به واقعیت بدل کند.

آیا با پیشرفت تکنولوژی با این وسایل مرتبط انسان قادر به تشخیص و تمایز بوسیدن واقعی و شبیه سازی شده خواهد بود؟

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : Kissenger: اولین مسنجر بوسه موبایل

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *