پادویش

Jaybird و معرفی ایرباد جدید Vista 2

Jaybird  یکی از برندهای موفق تولیدکننده لوازم جانبی و دیگر ملحقیات دستگاه های دیجیتالی است که به تازگی ایربادز جدید Vista 2 را با ویژگی های برجسته و طراحی بهبودیافته نسبت به نسخه قبل رونمایی کرد.

جی برد از راه اندازی Earbuds Sport Virtual Wireless Vista 2 خود خبر داده است. آنها با دوام بی نظیر و ساخت درجه نظامی ارائه می شوند که به کاربران اجازه می دهد تجربیات جدید و مهیج را جستجو کنند. این دستگاه مجهز به فناوری SurroundSense و درایور 6 میلی متری است. در ویستا 2 همچنین لغو فعال نویز وجود دارد.

جیبرد می گوید که ویستا 2 با یک بار شارژ می تواند تا بیست و چهار ساعت دوام بیاورد. آنها می توانند حداکثر هشت ساعت از زمان بازی مستقیم را تحویل دهند. علاوه بر این ، یک شارژ پنج دقیقه ای به کاربران یک ساعت تمام وقت پخش می دهد ، بنابراین صدای عالی همیشه در دسترس است. در این گوشواره ها در هر جوانه یک جفت میکروفون با فناوری تابش نور وجود دارد ، به علاوه فناوری جدید پارچه WindDefense Jaybird برای شفاف سازی صدا و تماس های تلفنی در حال حرکت.

ویستا 2 همچنین تشخیص در گوش را معرفی می کند. این اجازه می دهد تا موسیقی به طور خودکار از همان جایی که کاربران وقتی گوشی ها را در گوش خود قرار می دهند متوقف شود ، مجدداً راه اندازی شود و عمر باتری را حفظ کند.

دیوید رافون ، رئیس Jaybird ، گفت: “کیفیت صدای برتر برای گوش محافظ ورزشکاران بسیار مهم است ، و این انگیزه را به آنها می دهد تا محدودیت های خود را فشار دهند.” “اما به همان اندازه که توانایی ورزشکار در آگاهی از محیط پیرامونی خود اهمیت دارد. در Jaybird ، ما برای دستیابی به این تعادل در حال نوآوری و همکاری با ورزشکاران حرفه ای بوده ایم و ویستا 2 با فناوری پیشرفته خود این کار را انجام می دهد. مهم نیست که ماجراهای شما شما را به کجا می رساند ، از مسیرها تا جاده ، می توانید از صدای با کیفیت الهام بگیرید در حالی که کاملاً در محیط خود تنظیم شده اید. ”

هدفون های جیب برد ویستا 2 با در نظر گرفتن دوام ضد زمین طراحی شده اند. این شرکت می گوید: آنها ضد آب (IP68) ، ضد عرق ، ضد خرد شدن و ضد افت هستند. این کیس اکنون در برابر آب نیز مقاوم است (IP54). Vista 2 دارای Eargels Sport جدید و بهینه شده است ، بنابراین تهیه ورزش مناسب برای هر گوش سریع و آسان است.

Earbuds Sport Wireless Jaybird Vista 2 برای سفارش در jaybirdsport.com امروز و در فروشگاه های منتخب با قیمت خرده فروشی پیشنهادی 199.99 دلار در دسترس است. هدفون های بی سیم در سه ترکیب رنگ مشکی ، خاکستری نیمبوس و آبی آلیاژی در دسترس خواهند بود.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : Jaybird و معرفی ایرباد جدید Vista 2

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *