HTC U Play و HTC U Ultra با دو صفحه نمایش مجزا می آیند

این روزها HTC شاید نخستین سازنده تلفن همراه افتاده بر سر زبان ها نباشد. اما این شرکت اخیرا از دو تلفن همراه به ظاهر فعال خود تحت عناوین “HTC U Ultra” و “HTC U Play” پرده برداری کرده است. قیمت گذاری ها درباره این دو تلفن همراه هوشمند به تایید رسیده و تاریخ انتشار تلفن همراه HTC U Ultra در فوریه خواهد بود.

HTC U Ultra با 170 گرم وزن و صفحه نمایش 5.7 اینچ بدلیل قرارگیری یک صفحه نمایش ثانویه در بالای خود فوق العاده جذاب شده است. این ایده بر اساس مشاهده بدون وقفه اطلاعیه ها پیاده شده است. بنابراین، هنگامیکه اطلاعیه ای بر روی تلفن همراهتان بیاید لازم نیست کاری انجام دهید. نمایش آن بر عهده صفحه نمایش ثانویه است.

این قابلیت به لطف تکنولوژی سفارشی تحت عنوان “حس همنشین” انجام گرفته است. و تمام کارکرد آن بدین صورت شرح داده شده است که پیام ها درست زمانیکه به آن ها نیاز دارید تحویل داده شوند. بدین ترتیب، اولویت صفحه نمایش ثانویه نمایش مخاطبین و اطلاعیه اپلیکیشن های موردعلاقه تان خواهد بود. درحالیکه وظیفه صفحه نمایش اولیه نمایش مسائل با اهمیت کمتر می باشد.

از قابلیت های دیگر هر دو دستگاه تلفن همراه آن است دوربین جلو تصاویری با وضوح قابل تبدیل از 16 مگاپیکسل به حالت 4 مگاپیکسل اولترا پیکسل میاندازد. و این بدان معناست که این تلفن های همراه بهترین تصاویر را متناسب با هر روشنایی خواهند گرفت. در حالت عکسبرداری یک حالت پانوراما هم وجود دارد.

و اما چه قابلیت های دیگری در HTCهای جدید پنهان شده؟ اواسط سال گذشته این تلفن همراه ها با Qualcomm Snapdragon 821 قدرت یافته و در دو نسخه 64 و 128 گیگابایت موجود می باشند.

به منظور تشخیص صدا چهار میکروفون قرار گرفته است. نسخه 128 گیگابایت HTC U Ultra برای دوام بیشتر با یک گلس یاقوت رنگ در جلو پوشش داده شده است. و این تلفن همراه با سیستم عامل اندروید نوقا 7.0 به همراه HTC Sense UI در بالای صفحه نمایش خواهد آمد.

در آینده این تلفن همراه ها با طیف وسیع رنگ عرضه خواهند شد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : HTC U Play و HTC U Ultra با دو صفحه نمایش مجزا می آیند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *