آنتی ویروس پادویش

HTC بزودی از هدست جدید خود رونمایی می کند

HTC بزودی از هدست جدید خود رونمایی می کند

HTC به زودی هدست واقعیت مجازی جدیدی را عرضه خواهد کرد که از واقعیت مجازی و واقعیت افزوده پشتیبانی می کند. بنابراین، محصول آینده یک محصول همه کاره خواهد بود.

هدست جدید HTC VR یک محصول کوچک و سبک وزن خواهد بود که در تاریخ 5 ژانویه در نمایشگاه CES معرفی می شود. امروز The Verge رندری را به نمایش گذاشت که ظاهر عینکی محصول را نشان می دهد. به نوعی، مانند شیشه های ضخیم است. همچنین می‌توانیم سنسورهای دوربین جلو و جانبی را ببینیم که باعث می‌شود محصول به عنوان یک هدست مستقل عمل کند.

ما به آنها اشاره می کنیم زیرا این دوربین ها بخش مهمی از برنامه HTC برای ارائه یک فید ویدیویی تمام رنگی خواهند بود. به عنوان مثال، Meta Quest Pro و Pico 4 یک نسخه رنگی از دنیای فیزیکی اطراف شما را نمایش می دهند. برای این کار، لازم نیست هدست را بردارید. هنگامی که هدست واقعیت مجازی HTC All-in-one عرضه شد، تجربه‌های واقعیت ترکیبی فراگیرتری را نسبت به آنچه با ویدیوهای عبوری سیاه و سفید دریافت می‌کنیم، به ارمغان می‌آورد. به غیر از آن، این هدست باید محدوده دینامیکی بیشتری نسبت به رقبا ارائه دهد. در این صورت، می‌توانیم متن را روی صفحه نمایش رایانه یا تلفن بخوانیم.

این هدست همچنین با یک بار شارژ تا 2 ساعت خودکار خواهد داشت. محصول آتی دارای کنترلرهایی با شش درجه آزادی و ردیابی دست خواهد بود. این یک هدست مستقل خواهد بود. اما پس از اتصال به رایانه شخصی، بازی های واقعیت مجازی سخت تری دریافت خواهید کرد. البته زمانی که متاورس به واقعیت تبدیل شود، چنین محصولاتی تقاضای بالایی خواهند داشت. با آنها می توانیم ورزش کنیم، فیلم تماشا کنیم، بازی کنیم و غیره.

ما هیچ سرنخی نداریم که آیا این هدست از ردیابی چشم پشتیبانی می کند یا خیر. اما سنسور عمق داخلی بهتر از محیط اطراف کاربر نقشه برداری می کند. مهم‌تر از آن، HTC داده‌های کاربران را به صورت محلی ذخیره می‌کند تا از حریم خصوصی کاربر محافظت کند.

هنوز اطلاعاتی در مورد قیمت و تاریخ عرضه وجود ندارد.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : HTC بزودی از هدست جدید خود رونمایی می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *