پادویش

Hasbro خط تولید گربه های رباتیک را مختص سالمندان آغاز کرد

پس از تولید انبوه عروسک های جورواجور برای خردسالان، کودکان، نوجوانان و کسانیکه از نظر فنی بزرگسال شمرده خواهد شد، و فتح خط تولید، “Hasbro” به آخرین مرز مصرف کنندگان فکر کرده است: “سالمندان”. این شرکت تولید کننده به تولید یک ربات گربه مانند در اشکال حقیقی و بسیار نزدیک به این حیوانات خانگی پرداخته است که بدون نیاز به دشواری های خاص نگهداری گونه های طبیعیشان اعم از خوراک دادن و حمام کردن همدم سالمندان به شمار روند.

به نظر می رسد شرکت Hasbro با در نظر گرفتن آن دسته از سالمندانی که دارای نشانه هایی از افسردگی هستند این عروسک های جایگزین ربات را برای ملاقات پدربزرگ ها و مادربزرگ ها ابداع و تولید کرده است. وقتیکه کودکان، نوجوانان و جوانان با نگهداری موجودات مجازی گاها جاندار مشابه با Pokemon، Pou و… رشد می کنند چرا سالمندان عزیز نباید از داشتن یک همدم مجازی لذت ببرند و عشق ورزیدن را باز دوباره در وجودشان شکوفا کنند؟

ربات گربه

گربه های رباتیک خانگی با قیمت 99 دلار عرضه شده اند. و همراه با سنسور نور و جنبش (حرکت) بسته بندی شده و در حال حاضر قابل دسترس هستند. سنسورهای جا گرفته در این گربه های خانگی موجب شده تا به نوازش کردن، گرفتن و بغل کردن واکنش دهند. البته Hasbro هنوز از جزئیات عملکرد گربه های رباتیک پرده برنداشته است. اما ظاهرا این گربه ها دارای تکنولوژی ارتعاش بوده و از این رو قادر به خرخر کردن هستند که در واقع حس و صداهای تولید شده از گربه به دارنده آن ها احساس داشتن یک حیوان خانگی حقیقی را می بخشد.

dاما قابلیت این گربه های رباتیک فقط خرخر کردن هم نیست. این گربه ها سرتان را گرم می کنند. و مدام با حرکت دستان از شما می خواهند به آن ها توجه کنید یا حداقل اینطور وانمود می کنند. و اگر گربه های رباتیک دائما در حال حرکت و جنبش باشند شما مجبور خواهید بود آن ها را به یک ماساژ شکم دعوت کنید.

qواژه ای برای چقدر عمر کردن گربه های رباتیک تعریف نشده است. اما تا زمانیکه درون آن ها چهار باطری به اندازه C بگذارید، قادر به زیست هستند. اگر در طول کارکرد متوجه شدید چشمان گربه بسته شده و به خواب رفته است باید برای شارژ دوباره باطریشان را تعویض کنید.

به هر حال لذت همنشین شدن با این گربه های رباتیک بر هیچکس پوشیده نیست. شما با خریداری یک گربه رباتیک آن ها را جمع خانواده تان دعوت کرده و تا سالیان سال از نگهداری و انس گرفتن با آن ها لذت خواهید برد.

3.9/5 - (7 امتیاز)

نظرات در مورد : Hasbro خط تولید گربه های رباتیک را مختص سالمندان آغاز کرد

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. چجوری بخریم سایتی داره یا مغتزه ای ایا اگه مغازه داره به مشهد هم میفرسته؟