Google Keep Notes نام جدید اپلیکیشن Google Keep می باشد

Google Keep

Google Keep | کمپانی گوگل نیز گویا اکنون درحال ارائه ی بروزرسانی های بی سر و صدا می باشد تا اینکه بتواند با آندروید 9 پای در مقابل سیستم عامل iOS 12 استادگی نماید. اکنون بر اساس خبرهای جدید گویا ردموندی ها نام اپلیکیشن Google Keep را تغییر داده اند و گوگل تاکنون به این موضوع صراحتا اشاره نداشته است.

Google Keep

در طول ماه های اخیر، بزرگترین آپدیت منتشرشده برای اپلیکیشن Google Keep شامل قابلیت افزودن خطوط شبکه‌ ای (Grid) در زمان نقاشی کردن و پشتیبانی از Task های فرعی بوده است. اکنون گویا کمپانی گوگل اخیرا و در سکوت خبری، نام این اپلیکیشن را تغییر داده است. دوشنبه‌ ی گذشته، نسخه‌ ی 5.0.371.03 این اپلیکیشن انتشار یافت و معلوم شد که نام نسخه‌ ی اندرویدی این اپلیکیشن به Keep Notes تغییر یافته است. این تغییرنام، نیز در آیکون موجود در صفحه‌ ی هوم نیز در لانچر اندروید و همچنین در صفحه‌ ی App Info در بخش تنظیمات قابل‌ مشاهده می باشد.

Google Keep

با تمامی وجود، نسخه‌ ی وب Google Keep هنوز تغییر نام نداشته است و با استفاده از آدرس keep.google.com قابل‌ دسترسی می باشد؛ در ضمن این مسئله در خصوص صفحه‌ ی این اپلیکیشن در پلی استور نیز صادق می باشد. لازم به ذکر است که نام Keep Notes در افزونه‌ های پنل کناری جیمیل، Google Calendar و Docs قابل مشاهده می باشد. کمپانی گوگل با این تغییرنام، توضیحات بسیار کمی را نیز با نسخه‌ی جدید انتشار داده است که عملا هیچ‌ نوع اطلاعاتی را از دلیل این اتفاق در دسترس قرار نخواهد داد. در این توضیحات فقط به دو جمله‌ ی پشتیبانی از خطوط شبکه‌ ای برای نقاشی و رفع نمودن برخی از باگ‌ ها همراه با بهبودهایی در نوع عملکرد اکتفا شده است.

 

مطالب مرتبط

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  نحوه بازیابی پیام های متنی حذف شده در سیستم عامل اندروید

نظرات در مورد : Google Keep Notes نام جدید اپلیکیشن Google Keep می باشد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *