پادویش

Galaxy Z Fold4 سامسونگ بدون اسلات قلم اس پن

Galaxy Z Fold4 سامسونگ بدون اسلات قلم اس پن

نوامبر گذشته، شنیدیم که سامسونگ Galaxy Z Fold4 از اسلات S Pen برخوردار نیست، اما در ماه فوریه، رسانه های کره ای گزارش دادند که این گوشی هوشمند تاشو با یک کاور مخصوص S Pen عرضه می شود. اکنون اطلاعات جدید دوباره ادعا می‌کند که گلکسی Z Fold4 دارای اسلات قلم S نخواهد بود.

این کلمه از منبع معتبر Ice universe می‌آید، که همچنین می‌گوید که سامسونگ Galaxy Z Fold4 “کمی کوچک‌تر و باریک تر خواهد شد” بدون ارائه هیچ جزئیاتی. گلکسی زد فولد 4 که دارای اسلات قلم S نیست، عجیب نخواهد بود زیرا مدل های قبلی هم چنین ویژگی نداشتند. با این حال، شایعه شده است که سامسونگ یک قلم S Pen را با Fold4 همراه می کند، که در مورد Fold3 اینطور نبود زیرا قلم به طور جداگانه فروخته می شد.

اگر این اتفاق بیفتد، Galaxy Z Fold4 اولین گوشی هوشمند تاشو سامسونگ خواهد بود که با قلم عرضه می شود. در اخباری مرتبط سامسونگ طی سال های گذشته برنامه انتشار آپدیت گوشی های خود را دستخوش تغییر داده و برخی از مدل اسمارتفون های این شرکت با اینکه قدیمی هستند اما محبوبیت بالای خود را حفظ کردند.

یکی از این مدل ها گلکسی نوت 9 سال 2018 است. در تابستان 2021 بود که سامسونگ گلکسی نوت 9 را به برنامه بروزرسانی سه ماهه انتقال داد. از لحاظ تئوری بعد این ماجرا سامسونگ می بایست تنها دو آپدیت امنیتی دیگر منتشر می کرد.

نکته عجیب اینکه طی شش ماه قبل تاکنون چند بار بروزرسانی برای گلکسی نوت 9 منتشر شد. حال در جدیدترین آپدیت منتشر شده بروزرسان امنیتی ماه مارس 2022 است که چهارمین بروزرسان طی شش ماه گذشته محسوب می شود.

عجیب نیست که سامسونگ با وجود اتمام پشتیبانی همچنان آپدیت منتشر می کند زیرا گلکسی نوت 9 مدلی پرچمدار اما محبوب بود. بنابراین باید منتظر ماند تا مشخص شود این بروزرسانی ها تا چه زمانی منتشر خواهند شد.

در اخباری مرتبط پیشتر گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه ممکن است سامسونگ به چیپست مدیاتک انتقال پیدا کند و اگزینوس خود را کنار بگذارد. بنابراین گوشی های سری گلکسی اس 23 و گلکسی اس 22 اف ای اولین اسمارتفون های پرچمدار خواهند بود به جای چیپ اگزینوس دارای پردازنده مدیاتک دیمنسیتی هستند.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : Galaxy Z Fold4 سامسونگ بدون اسلات قلم اس پن

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *