GALAXY Z FOLD3 و بروزرسانی به اندروید 13

GALAXY Z FOLD3 و بروزرسانی به اندروید 13

سامسونگ با به‌روزرسانی One UI 5.0 که به اکثر گوشی‌های هوشمندش رسیده است، در حال پیشرفت است. این شرکت با پرچمداران امسال کار خود را آغاز کرد، اما اکنون حتی گوشی های میان رده از سال 2021 نیز به روز رسانی می شوند. اگر حتی گوشی‌های میان‌رده سال گذشته اندروید 13 را دریافت می‌کنند، چرا باید به‌روزرسانی را برای گوشی‌های تاشوی 2021 انجام دهیم؟ خوب، Samsung Galaxy Z Fold3 و Z Flip3 جدیدترین دستگاه‌هایی هستند که به لیست گوشی‌های دارای رابط کاربری One UI 5.0 مبتنی بر Android 13 پیوستند.

به‌روزرسانی One UI 5.0 برای این دو تاشو در حال انتشار است. با این حال، کسانی که در حال حاضر دریافت می‌کنند، کاربرانی هستند که بخشی از برنامه بتا بودند. اینها یک نسخه به روز رسانی سیستم عامل را دریافت می کنند که به DVK3 ختم می شود. این دسته اولیه است و سامسونگ ممکن است از آن برای بررسی وجود هر گونه اشکال مهم در سیستم عامل استفاده کند. در روزهای آینده، ما انتظار داریم که این شرکت به روز رسانی را برای واحدهای بیشتری در سراسر جهان گسترش دهد.

Samsung Galaxy Z Fold3 و Galaxy Z Flip3 همه چیزهای جدیدی را که با One UI 5.0 ارائه می شود دریافت نمی کنند. سامسونگ طراحی جدیدی را برای صفحه قفل اجرا کرده است و گزینه های سفارشی سازی جدیدی نیز وجود دارد. پیاده‌سازی موتور تم مونه در حال حاضر بسیار بهتر است و می‌توانید رنگ‌ها را از طریق رابط کاربری سفارشی کنید. گزینه‌های ویجت و بهبودهای بیشتری برای Bixby وجود دارد. شایان ذکر است که آخرین سیستم عامل همچنین با وصله امنیتی نوامبر 2022 همراه است.

Galaxy Z Fold3 و Z Flip3 با One UI 3.1.1 مبتنی بر Android 11 وارد بازار شدند و در اواخر سال 2021 OneUI 4.0 را دریافت کردند. اکنون آنها دومین به‌روزرسانی اصلی اندروید خود را دریافت می‌کنند و هنوز هم واجد شرایط دو به‌روزرسانی دیگر هستند. از این گذشته، سامسونگ اکنون وعده چهار سال به روز رسانی اندروید و تا پنج سال به روز رسانی امنیتی را داده است. با این اوصاف، دارندگان این دستگاه ها هنوز زمان زیادی برای پشتیبانی در پیش رو دارند.

گلکسی Z Fold4 و Z Flip4 چند روز پیش، درست چند روز قبل از مدل‌های سال گذشته، همین به‌روزرسانی را دریافت کردند.

بیشتر بخوانید  سامسونگ Galaxy A14 5G بزودی معرفی می شود

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : GALAXY Z FOLD3 و بروزرسانی به اندروید 13

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *