پادویش

Galaxy S8 اولین گوشی دارای نمایشگر بدون حاشیه است

Galaxy S8 اولین گوشی دارای نمایشگر بدون حاشیه است

شرکت کره ای سامسونگ که با ارائه ی فبلت نوت 7 و ایجاد یک فاجعه ی بزرگ برای خودش ، اعتماد بسیاری از کاربران را نسبت به خود از دست داد، حال در تلاش است تا با عرضه ی گلکسی اس 8 تا حدودی آن اتفاقات را از ذهن کاربران خود پاک کرده و به روزهای خوب خود بازگردد.فراخوانی دوباره ی سامسونگ برای جمع آوری نوت 7 از بازار، رقیبان سامسونگ را بسیار خوشحال کرد چراکه به نظر میرسید این فاجعه ضربه ی مهلکی به این شرکت زده باشد اما احتمالا کره ای ها خیال دارند تا با اس 8 اشتباهات گذشته خود را جبران کنند.

تغییراتی که سامسونگ قصد دارد در پرچمدار جدید خود اعمال کند میتواند به هرچه جذاب تر شدن این اسمارت فون کمک کند.اولین تغییری که نظر همه را جلب میکند حذف دکمه ی فیزیکی Home از گلکسی اس 8 است که آن را از سری نسل های خود واقعا متفاوت خواهد کرد چرا که این دکمه ی پای ثابت گوشی های سامسونگ است.همچنین در جهت افزایش امنیت گجت های الکترونیکی، سامسونگ حسگر اثر انگشت خود را این بار داخل صفحه نمایش قرار داده است.

اما شاخص ترین ویژگی اسمارت فون جدید سامسونگ صفحه نمایش بی نظیر آن است.چرا که کره ای ها برای اولین بار اقدام به ساخت یک صفحه نمایش بدون حاشیه و در تمام جهات کرده است.و این گوشی از چهار سمت به نمایشگر ختم میشود تا لقب اولین گوشی بدون حاشیه را به خود اختصاص دهد.

گزارش ها حاکی از آن است که سامسونگ در اس 8 یک دوربین دوگانه تعبیه کرده است که میتواند یکی دیگر از نقاط قوت این پرچمدار باشد.همچنین وجود نمایشگر 4k در گلکسی اس 8 نوید تجربه ی واقعیت مجازی بهتری را در این اسمارت فون میدهد.

به نظر می رسد سامسونگ قصد دارد که اس 8 را زودتر از موعد و در سه ماهه اول سال 2017 به بازار عرضه کند که البته به گفته ی کارشناسان تعجیل سامسونگ برای عرضه گلکسی نوت 7 زودتر از آیفون 7 برای غلبه بر آن بوده است که این فاجعه را برای سامسونگ به وجود آورد.

به هرحال باید صبر کنیم و ببینیم که آیا سامسونگ میتواند به خوبی از پس ماموریت خود که جبران اشتباهات گذشته و ساختن هرچه بهتر آینده است بربیاید یا خیر.!

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : Galaxy S8 اولین گوشی دارای نمایشگر بدون حاشیه است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *