آنتی ویروس پادویش

Galaxy S24 Ultra با عمرباتری بیشتر همراست

Galaxy S24 Ultra با عمرباتری بیشتر همراست

تاکنون شایعات بسیاری درباره Galaxy S24 Ultra منتشر شد. اخیراً گزارش شده که Galaxy S24 Ultra می تواند دوربین های کمتری ارائه دهد و پردازنده گرافیکی بسیار سریع تری نسبت به iPhone 15 خواهد داشت. آخرین گزارش نشان می دهد که سامسونگ برخی از فناوری های خودرو را برای ارائه عمر باتری بهبود یافته با Galaxy S24 Ultra ارائه می دهد.

سامسونگ SDI، بخشی که باتری‌های لیتیوم یونی را توسعه و تولید می‌کند، می‌تواند در حال برنامه‌ریزی برای استفاده از فناوری افزایش ظرفیت مورد استفاده در سلول‌های خودروی الکتریکی خود و قرار دادن آن در گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های گلکسی باشد. این روش «انباشتگی» اجزای باتری مانند کاتدها و آندها را برای چگالی انرژی بهتر به طور محکم روی هم قرار می دهد.

همچنین، بر اساس گزارش The Elec، قرار دادن اجزای باتری روی هم باعث ظرفیت باتری بالاتر برای تلفن های گلکسی می شود. علاوه بر این، فناوری باتری می‌تواند به زودی اجرا شود، ظاهراً با Galaxy S24 Ultra که سال آینده معرفی خواهد شد. گلکسی اس 23 اولترا یک باتری 5000 میلی آمپر ساعتی دارد که سامسونگ می تواند با استفاده از فناوری جدید سلول های الکتریکی، 10 درصد ظرفیت بیشتری به آن اضافه کند.

علاوه بر این، با استفاده از روش انباشتگی برای همه باتری ها، سامسونگ SDI رقابت سختی را برای رقیب خود LG Energy ایجاد می کند، که از همین روش نیز استفاده می کند. گمانه زنی ها بر این است که دو شرکت کره ای برای توسعه سلول های کوچک انباشته شده با سامسونگ قراردادی منعقد کنند. با این حال، منابع نشان می دهند که سامسونگ برای این سرمایه گذاری مشترک با دو رقیب چینی پیش رفته است.

غول باتری کره جنوبی، سامسونگ SDI، تجهیزات مورد نیاز را برای انباشتن در کارخانه خود در Cheonan، کره جنوبی توسعه خواهد داد. گزارش ها تایید می کند که دو شرکت چینی در حال ایجاد دفاتر در کره جنوبی هستند تا ارتباط بهتری با SDI سامسونگ داشته باشند. علاوه بر این، Shenzhen Yinghe Tech، یکی از این دو شریک، پس از اجرای یک خط آزمایشی برای فرآیند تولید جدید در کارخانه‌ای در تیانجین، تجهیزات انباشتگی را به SDI سامسونگ عرضه کرده است.

بیشتر بخوانید  تبلت Galaxy Tab S9 FE+ سامسونگ در پایگاه مخابراتی اندونزی رویت شد

منبع

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : Galaxy S24 Ultra با عمرباتری بیشتر همراست

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *