پادویش

Galaxy Note 7 پیش از اتفاقات فروش بسیار خوبی داشته است

Galaxy Note 7 پیش از اتفاقات فروش بسیار خوبی داشته است

در حالیکه همه جا صحبت از شکست و نا امیدی برای سامسونگ و پرچمدار شکست خورده ی آن یعنی فبلت گلکسی نوت 7 است، شاید بهتر باشد کمی به گذشته یعنی پیش از اعلام فراخوانی سامسونگ برگردیم و ببینیم که آمار و ارقام به چه صورت بوده است. با ما همراه باشید.

جالب است بدانید که آمارهای فروش Samsung Galaxy Note 7 پیش از فراخوانی عمومی توسط سامسونگ به نوعی تحسین برانگیز بوده اند و اگر این فروش ادامه داشت ، کره ای ها را به سود کلانی از قبال این فبلت می رساند.اگر بخواهیم نوت 7 را با نسل قبلی این سری مقایسه کنیم و نگاهی به آمار و ارقام فروش هرکدام بیندازیم میبینیم که گلکسی نوت 7 در قیاس با گلکسی نوت 5 حدودا 25 درصد افزایش فروش را داشته است که یک دستاورد بزرگ است.در سال 2016 سامسونگ با عرضه موبایل های گلکسی اس7 و گلکسی اس 7 اج بسیار موفق عمل کرد و سپس تلاش کرد تا با ورود نوت 7 این روند فوق العاده را در پیش بگیرد که همانطور که گفته شد در ابتدا بسیار موفق بود اما با شکست این پروژه، ضربه ی مهلکی از نظر اقتصادی به این شرکت وارد شد.

گفته می شود که رقم احتمالی ای که سامسونگ برای فراخوان این فبلت متضرر شده است 1.5 میلیارد دلار است.با این حال گزارش ها حاکی از آن است که فروش گلکسی نوت 7 از ماه آینده میلادی در اپراتور های مخابراتی ایالات متحده آمریکا آغاز خواهد شد.یکی از تحلیل گران صنعت اسمارت فون ها می گوید:با وضع پیش آمده برای کره ای ها، آن ها تنها به 60 درصد درآمد فروش گلکسی نوت 5 دست خواهند یافت.پیش بینی او در بدترین حالت دستیابی به سود حاصل از سری اس 7 بود که متاسفانه این رویداد موجب شد که شرایط کاملا عوض شود.او در ادامه اظهار کرد : در خوشبینانه ترین حالت، فراخوان جمع آوری و تعمیر گلکسی نوت 7، موفقیت یکی از آن اتومبیل هایی را تکرار خواهد کرد که برای افزایش امنیت به کارخانه بازگردانده می شوند و مردم با ارائه ی یک مدل جدید، اشتباه کره ای ها را به دست فراموشی می سپارند. در بدترین حالت نیز، اشتباه اپل در قبال اپل مپس تکرار شده و فراموش کردن اتفاقات مربوط به نوت 7، برای کاربران بسیار سخت خواهد شد.

در هر حال باید صبر کرد و دید که آیا سامسونگ می تواند با اتخاذ تصمیم هایی درست رویدادهای تلخ مربوط به گلکسی نوت 7 را تا حدودی از ذهن مشتریان پاک کند یا خیر.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : Galaxy Note 7 پیش از اتفاقات فروش بسیار خوبی داشته است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *