پادویش

Aurora اسپیکر هوشمند کمپانی سامسونگ معرفی شد

Aurora

در نمایشگاه SXSW 2018 سامسونگ یک نمونه از پروتوتایپ اسپیکری هوشمند را معرفی کرده، این اسپیکر با نام Aurora ارائه شده و شاید فکر کنید این فقط یک اسپیکر هوشمند همانند سایر اسپیکر هاست و چندان خبر جالبی نیست. این نوع اسپیکر های هوشمند هر ساله به بازار می آیند ولی این اسپیکر یک تفاوت مهم دارد، این اسپیکر به دلیل این که به گوشی هوشمند شما برای انجام کارهایش نیاز دارد، خاص شده است.

این اسپیکر به خودی خود هیچ گونه قطعه یا سخت افزاری ندارد تا بتواند هوشمند شود .این اسپیکر به وسیله بلوتوث به گوشی شما متصل می شود.و قسمت مخصوصی برای داک کردن گوشی های هوشمند دارد . و با استفاده از امکانات گوشی مانند میکروفون و دوربین به صورت هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد. این اسپیکر دارای نمایشگری دارد که به صدا فرد استفاده کننده واکنش می دهد و این صفحه نمایش برای اجرای کاراکتری هولوگرافیک مورد استفاده قرار می گیرد. این اسپیکر، همان طور که فکر می کنید برای اتصال نیازمند یک برنامه است ولی تاکنون اطلاعاتی در مورد اتصال این اسپیکر با کدام گوشی هوشمند فاش نشده است.

Aurora

این اسپیکر اکنون در حال ارتقا است و جزییات دقیق و زیادی در رابطه با آن در دست نیست اما در کل این دستگاه، وسیله جالبی به نظر می رسد.به نظر می رسد که سامسونگ می خواهد به گوشی های هوشمند جدید خود امکانات جدیدی را اضافه کند . مثلا وقتی گوشی هوشمند شما در حال شارژ شدن است همزمان اسپیکر شما هم شارژ می شود، علاوه بر این موضوع ، در این اسپیکر قطعات خاصی مورد استفاده قرار نگرفته است و قیمت و تولید آن بسیار ارزان خواهد بود.

بنابر این گزینه مناسبی برای افراد خواهد بود. همان طور که گفته شد این اسپیکر هنوز تکمیل نشده و قیمت و زمان ارائه آن هنوز مشخص نیست. سامسونگ اکنون به دستیاری که در آن استفاده کرده اشاره نکرده است و معلوم نیست که در آن دستیاری جدید استفاده می کنند یا همان. دستیار بیکسبی خواهد بود.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : Aurora اسپیکر هوشمند کمپانی سامسونگ معرفی شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *