آنتی ویروس پادویش

9 جایگزین فتوشاپ برای اندروید

9 جایگزین فتوشاپ برای اندروید

در حالی که ادوبی فتوشاپ ممکن است پادشاه ویرایش عکس برای رایانه‌ها باشد، اما در مورد دستگاه‌های اندرویدی نمی‌توان همین را گفت. مدت زمان زیادی طول کشید تا Adobe یک برنامه برای کاربران اندروید ایجاد کند و زمانی که آنها این کار را انجام دادند بسیار ناامید کننده بود.

دلیل ناامیدی این است که Adobe تصمیم گرفت فتوشاپ را به برنامه های مختلف تقسیم کند. هر کدام از این برنامه ها وظایف متفاوتی را انجام می دهند. اکثر کاربران یک برنامه ویرایش عکس می خواهند که در آن بتوانند همه کارها را یکجا انجام دهند، بنابراین کاربران اندروید از این مخلوط فتوشاپ راضی نباشند.

جایگزین ادوبی فتوشاپ برای اندروید

خوشبختانه، تعدادی جایگزین فتوشاپ بسیار خوب برای اندروید وجود دارد که به شما کمک می کند تا عکس های خود را همه در یک برنامه ویرایش کنید. من این برنامه ها را نگاه می کردم و آنها را آزمایش می کردم و اکنون می توانم 9 بهترین جایگزین فتوشاپ برای اندروید را برای شما بیاورم.

Pixlr

Pixlr

Pixlr یکی از بهترین جایگزین های فتوشاپ برای اندروید است که می توانید پیدا کنید. برای ویرایش عکس و روتوش تصاویر عالی است و دارای ویژگی های زیادی مانند پوشش، افکت و فیلتر است. ویرایش تصاویر در لحظه با Pixlr بسیار آسان است و یک ویژگی ویرایش لایه مفید وجود دارد تا بتوانید تصاویر را با هم ترکیب کنید.

ویژگی‌های عالی دیگری نیز در Pixlr وجود دارد، مانند پوشاندن، تثبیت رنگ، پوشش متن، کلاژ عکس، تاری کانونی، استفاده از طراحی با مداد برای استایل دادن به تصاویر، جلوه‌های پوستر و طرح‌های جوهر.

Pixlr یک برنامه رایگان است اما باید تبلیغاتی را تحمل کنید که واقعاً من آن را آزاردهنده ندیدم. بیش از دو میلیون ترکیب از پوشش‌ها، افکت‌ها و فیلترهای رایگان در Pixlr وجود دارد و استفاده از آن عالی است.

Snapseed

Snapseed

گوگل اکنون صاحب Snapseed است و یکی دیگر از جایگزین های خوب فتوشاپ برای اندروید است. Snapseed کاربران زیادی دارد که عاشق رابط کاربری آسان هستند و باید بگویم که من هم آن را دوست دارم. دریافتم که ویرایش عکس‌های من واقعاً آسان است و شما همه ابزارهای مناسب را در مکان‌های مناسب با Snapspeed دارید.

من قبلاً از Snapseed استفاده نکرده بودم اما بلافاصله توانستم از آن استفاده کنم. این یک برنامه ایده آل برای کسانی است که تازه به ویرایش عکس روی دستگاه اندرویدی خود می پردازند. تعداد زیادی ویژگی عالی در Snapseed وجود دارد از جمله ابزارهای تغییر شکل، برس شفابخش، ماسک، نوردهی و موارد دیگر. فیلترها واقعاً خوب هستند و عکس‌های من را جعلی نشان نمی‌دهند.

Snapseed نه تنها رایگان است، بلکه تبلیغاتی نیز ندارد! این یک برنامه ویرایشگر عکس باورنکردنی برای اندروید است که فقط باید آن را امتحان کنید. وقتی ویرایش می کنید غیرمخرب است، بنابراین می توانید هر چقدر که می خواهید بازی کنید.

  1. PicsArt Photo Studio – رایگان با خریدهای داخل برنامه

PicsArt Photo Studio

PicsArt Photo Studio یک جایگزین بسیار محبوب فتوشاپ برای اندروید است. در واقع، این برنامه آنقدر محبوب است که بیش از 500 میلیون دانلود داشته است. PicsArt Photo Studio نه تنها یک ویرایشگر عکس خوب است، بلکه می توانید از آن برای روتوش عکس های خود نیز استفاده کنید. با استفاده از افکت های مختلف روی تصاویرم بسیار لذت بردم.

در استودیوی عکس PicsArt یک کتابخانه کلیپ آرت رایگان، میلیون‌ها برچسب ایجاد شده توسط کاربران و برخی ابزارهای طراحی عالی برای ایجاد میم‌ها و سایر محتوای عالی برای اشتراک‌گذاری وجود دارد. در سمت ویرایش عکس، فیلترها، ابزارهایی برای برش، منحنی ها برای تنظیم، برش، ابزار متن، کشش و شبیه سازی دارید.

با استفاده از استودیوی عکس PicsArt به من خوش گذشت. تنها چیز بدی که در مورد آن می گویم این است که تبلیغات بسیار بزرگ هستند و مطمئناً می توانند آزاردهنده باشند. خریدهای درون برنامه ای وجود دارد و می توانید از شر تبلیغات خلاص شوید.

 

  1. Toolwiz Photos Pro Editor – رایگان با خریدهای داخل برنامه

Toolwiz Photos Pro Editor

من متوجه شدم که Toolwiz Photos یک جایگزین عالی فتوشاپ برای اندروید است. من به راحتی توانستم تصاویرم را بهبود بخشیم و روتوش کنم و بیش از 200 ابزار برای ویرایش وجود دارد. یکی از بهترین چیزهای Toolwiz Photos ابزارهای پیشرفته آن برای تصحیح رنگ بود. می توانید از تون خودکار، سطوح، انتقال رنگ، RGB، نقشه گرادیان، کنتراست و روشنایی استفاده کنید.

چندین ویژگی مفید دیگر نیز وجود دارد، مانند پشتیبانی از doodling، فیلترها، همپوشانی متن، افکت‌ها، سبک‌های نقاشی، واترمارک، تاری‌های مختلف، برچسب‌ها، HDR، حاشیه‌ها و فریم‌ها. تا زمانی که یک ویرایشگر عکس حرفه ای نباشید، از نیمی از این ابزارهای عالی استفاده نخواهید کرد.

می‌توانید Toolwiz Photos را رایگان دانلود و نصب کنید، اما دارای تبلیغات است. از امکانات خرید درون برنامه ای می توانید برای خاموش کردن آنها استفاده کنید. این برنامه ویرایش عکس اکنون در بین کاربران اندروید بسیار محبوب است و به راحتی می توان دلیل محبوبیت آن را فهمید.

 

  1. AirBrush Easy Photo Editor – رایگان با خریدهای داخل برنامهAirBrush Easy Photo Editor

اگر یک برنامه ویرایش عکس می‌خواهید که به شما امکان می‌دهد عکس‌های خود را بهبود ببخشید تا بهتر به نظر برسند، AirBrush Easy Photo Editor یک جایگزین خوب فتوشاپ برای اندروید است. اگر سلفی های زیادی می گیرید و واقعاً می خواهید با از بین بردن لکه ها، سفیدتر کردن دندان هایتان، صاف کردن پوست، لاغرتر کردن و درخشان کردن چشمانتان، آن ها را زیباتر کنید، این را دریافت کنید.

بیشتر بخوانید  اندروید 14 یک ویژگی مناسب سلامتی را داراست

AirBrush Easy Photo Editor واقعاً در مورد ویرایش زیبایی است و در آن بسیار خوب است. این روزها عکس های سلفی بسیار محبوب هستند و من حتی توانستم خودم را خیلی بهتر از حالت عادی جلوه دهم! بسیاری از فیلترهای عالی وجود دارد که می توانید از آنها برای افزایش زیبایی استفاده کنید و این برنامه هر نوع پوستی را کنترل می کند.

اگر می خواهید کارهایی بیش از ویرایش های زیبایی انجام دهید، شاید ویرایشگر عکس AirBrush Easy انتخاب درستی نباشد. این یک برنامه رایگان است اما تبلیغات زیادی وجود دارد که می توانید با خرید درون برنامه ای از شر آنها خلاص شوید.

  1. Multi Layer Photo Editor – رایگان با خریدهای داخل برنامه

Multi Layer Photo Editor

اگر دوست دارید از لایه ها برای ویرایش عکس خود استفاده کنید، ویرایشگر عکس چند لایه انتخاب خوبی از جایگزین های فتوشاپ برای اندروید است. به‌عنوان یک ویرایشگر عکس مبتدی، متوجه شدم که استفاده از این برنامه آسان است و در کمترین زمان راه‌اندازی شده‌ام. دارای تعدادی ویژگی مفید در بخش لایه است و شما با یک ضربه لایه ها را اضافه می کنید.

چیزی که ویرایشگر عکس چند لایه را از سایر برنامه های ویرایش عکس متمایز می کند، توانایی شروع با یک بوم خالی است. سایر ویژگی‌های خوب عبارتند از پوشش‌های شکل، فیلترها، پوشش متن، رنگ‌ها، پاک‌کن پس‌زمینه، برچسب‌ها و قاب‌ها.

می‌توانید اپلیکیشن Multi Layer Photo Editor را به صورت رایگان در دستگاه اندرویدی خود دانلود و نصب کنید، اما باید تبلیغات را تحمل کنید. تعدادی خرید درون برنامه ای وجود دارد و می توانید تبلیغات را غیرفعال کنید.

7.Fotor

Fotor

اگر ساخت کلاژ عکس کار شماست، ویرایشگر عکس Fotor را جایگزین خوبی برای فتوشاپ برای اندروید خواهید یافت. همچنین یک برنامه خوب برای اعمال افکت های از پیش تنظیم شده بر روی تصاویر شما است. در داخل برنامه تعداد زیادی فیلتر و افکت وجود دارد و طیف ابزارهای ویرایش نیز چشمگیر است.

دارای  سبک های مختلف مانند سیاه و سفید، فیلم، کالیدوسکوپ و وینتیج است. برای کلاژهای شما، تعدادی قالب وجود دارد تا بتوانید عکس های خود را اضافه کنید و یک اثر هنری خلق کنید.

اگر علاقه مند به کسب درآمد از عکس های خود هستید، می توانید از این برنامه برای افزودن تصاویر خود به بازار PXBee استفاده کنید. شما همچنین می توانید در مسابقات عکس معمولی شرکت کنید. صادقانه بگویم، رابط کاربری را کمی به هم ریخته دیدم، اما در غیر این صورت این یک برنامه ویرایش عکس قوی است.

8.Desygner

Desygner

یکی از بهترین ویرایشگرهای تصویر موجود برای اندروید و IOS، ایجاد لوگو، بنر، کارت، منوها، دعوت نامه. حذف تصویر پس‌زمینه هرگز آسان نبوده است، اما در Desygner تنها در چند ثانیه طول می‌کشد. همچنین دارای ویرایشگر PDF و Image Animator است. به طور خلاصه، من تقریباً می توانم همه چیز را در این ابزار انجام دهم. Desygner تمام فایل ها را بدون توجه به نوع آنها قابل ویرایش برای شما نگه می دارد. تمام قالب بندی ها، عناصر و فونت ها را در سند خود نگه دارید. می توانید کل سند یا صفحات جداگانه را بدون تأثیر بر کیفیت ویرایش کنید.

این دارای هزاران قالب است که هرگز از انتخاب آنها خسته نخواهید شد، به علاوه به 125 میلیون تصویر شاتر استوک دسترسی دارد. با استفاده از نرم افزار Desygner DAM، می توانید به راحتی دارایی ها و طرح بندی های دیجیتال خود را با کلیک یک دکمه مدیریت و ردیابی کنید. بدون توجه به دستگاهی که استفاده می کنید، به همه دارایی های خود دسترسی ایمن داشته باشید. مدیریت دارایی دیجیتال ما ثبات برند را تضمین می کند و در عین حال حجم کاری شما را ساده می کند.

9.PhotoDirector

PhotoDirector

یک جایگزین عالی دیگر فتوشاپ ما برای اندروید PhotoDirector است. مدتی با آن بازی کردم و افکت ها و فیلترهای دوربین زنده و همچنین کلاژ ساز را دوست داشتم. توانایی بهبود عکس‌های خود قبل از گرفتن آن‌ها در این برنامه‌ها نادر است و PhotoDirector مطمئناً امتیازهای مثبتی برای این کار دریافت می‌کند.

بسیاری از ویژگی های خوب دیگر با PhotoDirector مانند نوارلغزنده کنتراست، حذف بمب افکن عکس، نوردهی، لغزنده HSL، تاریکی، کانال های RGB و روشنایی وجود دارد. مدتی طول کشید تا به این برنامه ویرایش عکس عادت کنم، اما زمان صرف شده برای یادگیری ارزشش را داشت.

من عاشق این واقعیت هستم که می توانید اشیاء را از عکس های خود به راحتی با PhotoDirector حذف کنید. می توانید برنامه را به صورت رایگان دانلود و نصب کنید، اما باید تبلیغاتی را تحمل کنید که خیلی بد نیستند.

سخن پایانی

با صرف زمان برای بازی کردن با همه این برنامه های ویرایش عکس، انتخاب برنده برای من واقعا سخت بود. شکست دادن ویژگی های ارائه شده توسط Pixlr و Snapseed واقعا سخت است و من قصد دارم آن را به Snapseed اهدا کنم زیرا هیچ تبلیغاتی وجود ندارد!

اگر فقط می‌خواهید سلفی‌های خود را بهتر جلوه دهید، ممکن است ویرایشگر عکس آسان AirBrush برای شما بهترین باشد، اما نمی‌توانید کار دیگری انجام دهید. Toolwiz برای بهبود و روتوش عکس ها خوب است. صادقانه بگویم، همه این برنامه ها جایگزین های خوبی برای فتوشاپ برای اندروید هستند، بنابراین همه آنها را امتحان کنید تا ببینید کدام یک را بیشتر دوست دارید.

منبع

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : 9 جایگزین فتوشاپ برای اندروید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *